Політичний серіал "Картковий будинок" підкорив весь світ. Відтак прихильники з нетерпінням чекають фінального сезону непересічної історії про президентство.

Читайте також: Робін Райт з "Карткового будинку" вперше розповіла про роботу зі скандальним Спейсі

Вправно підігрівають очікування кіноманів автори "Карткового будинку", які публікують чимало анонсів до виходу перших серій 6 сезону. Згідно з тизером, влада, яку так стратегічно завойовував політик Френк Андервуд перейде до його чарівної дружини Клер.

"Ми тільки починаємо", – ствердно проголошено в анонсі.

Тепер же мережу сколихнула нова реклама серіалу. На картинках зображений Кремль, политий кров'ю. Таким анонсом автори натякають, що в "Картковому будинку" вестиметься боротьба між новоспеченим главою білого дому та досвідченим президентом Росії.

"Президенту Петрову в його трохи складному становищі. Ми брехали надто довго. Ми вбивці", – йдеться в анонсі.

Що таке "Картковий будинок"?
Це американський серіал, який екранізувала кіностудія Netflix. У лютому 2013 року вийшла перша серія політичної історії, яка одразу ж отримала чималу популярність у світі. Знятий серіал за мотивами книги Майкла Доббса, а головні ролі в "Картковому будинку" зіграли скандальний Кевін Спейсі та Робін Райт.

У серіалі розповідається про конгресмена Френка Андервуда та його дружину Клер. Подружжя стратегічно та підступно завойовує владу в США і підкорює Білий дім. Через секс-скандал довкола актора Кевіна Спейсі 6 сезон "Карткового будинку" змінили, зробивши президентом Робін Райт.