Анімалістичні принти загалом були дуже популярними у 2018 – на початку 2019 років. Леопардовий, крокодиловий, в стилі далматинця і зебри, коров’ячий, а тепер ще й зміїний! Так, саме останній стилісти у виданні Who What Wear назвали найпопулярнішим у 2019 році. В порівнянні з минулим роком, популярність зміїного принта зросла на 300 відсотків, що може свідчити лише про одне – всі модні блогери та стилісти тепер частіше з’являтимуться у світі моди в образах з елементами зміїних принтів.

Читайте також: На заміну "зебрі" та "змії": коров'ячий принт – тренд 2019 року

Анімалістичні принти продовжують підкорювати світ моди. Від леопарда до далматинця і навіть корови – сьогодні фешн-індустрія стала еклектичним модним сафарі. Пора познайомитися з ще однією модною тенденцією, яка більш холоднокровна, але не менш популярна – ласкаво просимо в рік змії!
– кумедно підкреслили початок модного року редактори популярного видання.

Але стилісти водночас радять, що зміїний принт слід носити дозовано. Найкраще свої looks доповнювати маленьким аксесуаром зі зміїної шкіри – ременем, мініатюрною сумочкою або ж парою стильних туфель. Не забувайте і про одяг з популярним принтом – брюки та блузи зі зміїним принтом, одягнуті поверх однотонних футболок і кроп-топів – створять відмінний образ!


Зміїний принт – головний тренд 2019 року! / Фото з Instagram