Здається, навіть найвідданіші критики трендів моди і скептики анімалістичних принтів змирилися з думкою, що якщо правильно поєднати леопард чи змію з іншими деталями, то образ вийде доволі стильним, а не зухвалим. Однак до того факту, що на заміну їм прийде новий конкурент, не готувався ніхто.

Читайте також: Зірки визнали неон новим б'юті-трендом 2019 року

Про популярність коров’ячого принта можна зрозуміти із представлених колекцій на 2019 рік знаменитими світовими брендами. Меган Маркл з'явилася в туфлях з таким забарвленням на першій зустрічі після того, як Єлизавета ІІ нагородила її патронажем. Герцогиня Сассекська одягнула бежеве пальто від Oscar de la Renta і туфлі-човники з коров’ячим принтом від Gianvito Rossi.


Меган Маркл носить речі з коров'ячим принтом / Getty Images


Туфлі Меган Маркл / Getty Images

Вбрання з таким забарвленням вже з'явилися в колекціях Burberry, Victoria Beckham, Mango та інших.

Популярність коров'ячого принта також зашкалювала в 90-х. Саме у спідниці з таким забарвленням постала головна героїня в фільмі "Справжнє кохання" в 1993 році.


Героїня фільму "Справжнє кохання" в 1993 році / Pinterest

Оновлений принт набуває неабиякої визнаності і це може сміливо говорити про те, що новим трендом в 2019 році стане стиль "вестерн". До слова, чоботи-казаки і ковбойські капелюхи також користуються популярністю.