Зірка серіалу "Хор" Ная Рівера загинула в озері через течію, яка підхопила її під час плавання. У її крові не було виявлено слідів наркотиків чи алкоголю, а також слідчі виключили версію самогубства. З останніх сил жінка намагалась врятувати свого сина Джозі та виштовхнути його у човен. Тіло актриси рятувальники шукали декілька днів.

До слова 5 стрічок з Наєю Ріверою, які зробили її відомою у Голлівуді

З моменту трагедії пройшло 5 місяців, проте колишній чоловік жінки та батько спільної дитини Раян Дорсі вирішив подати до суду на компанію, яка надає човни для відпочинку на озері. Про це повідомляють у Billboard. Свій позов він подав до суду проти Об'єднаного округу охорони водних ресурсів та управління парків округу Вентура від імені їхнього п'ятирічного сина Джозі. У позові йдеться про те, що смерть Рівери можна було запобігти, якби човен був краще оснащений згідно зі стандартами безпеки.

Човен не був обладнаний надійною загальнодоступними сходами, відповідним тросом, якорем, радіо або будь-якими захисними пристроями. Пізніша перевірка показала, що човен навіть не був обладнений будь-якими рятувальними пристроями, що є прямим порушенням закону,
– йдеться в заяві.

Адвокат Амджад Хан, який написав заяву від імені ексчоловіка та сина, додав, що 4-річний Джозі намагався допомогти мамі, коли човен сильно розхитувало від вітру. Він шукав канат, щоб кинути його Наї, але поки жінка кричала на допомогу, він так його і не знайшов. Коли хлопчик оглянувся на воду – Рівери вже не було. Джозі кричав про допомогу і плакав один в човні, і тільки через годину його знайшли на озері.

Окрім цього, на озері, де відпочивала Ная Рівера і її син, не було жодного знака, який би попереджував про сильні течії в озері, низьку видимість, сильні вітри, мінливу ​​глибину води, підводні печери, обриви та інше. Також у позові повідомляється, що 5-річний Джозі отримав серйозний емоційний стрес через перебування на місці події, де потонула його мати.

Згідно з документами, позивачі вимагають суду присяжних і хочуть домогтися "компенсаційного збитку в розмірі, який буде встановлений в судовому розгляді".

Що сталось з Наєю Ріверою?

Зірка серіалу "Хор" у середу, 8 липня, вирішила влаштувати відпочинок на озері для свого 4-річного сина. Напередодні Ная Рівера орендувала катер, на якому виплила з самого ранку. Однак вже за кілька годин маленького Джозі знайшли одного на судні. Хлопчик заснув у рятувальному жилеті та не розумів, куди поділась його мама. Тіло жінки знайшли в озері через 5 днів. Після смерті жінки опікунством сина зайнявся його батько Раян Дарсі, а також сестра Наї – Нікайла.