Настя поширила у своєму фотоблозі в інстаграмі світлину з відпочинку. NK позувала на тлі блакитного моря та насолоджувалася миттю. Зірка вкотре похизувалася спортивною фігурою та засвітила пікантні форми.

Читайте також У чорному купальнику: мокра Настя Каменських завела мережу сексуальним образом – пікантні фото

Настя Каменських є справжнім секс-символом українського шоу-бізнесу. Вона не соромиться поставати оголеною чи у мінімальній кількості одягу перед камерами, а концертні вбрання щоразу заводять публіку. Артистка знає, як закцентувати увагу на своїх принадах та вміло робить це.

В останньому дописі, який з'явився на акаунті виконавиці, вона позувала на палубі яхти. Знаменитість постала перед камерою у звабливому купальнику чорного кольору. Бюстгалтер гарно тримав груди Каменських та підкреслив її пишний бюст, а трусики з високою посадкою продемонстрували струнку талію і довгі ноги зірки. Артистка багато уваги приділяє вдосконаленню тіла і показує приголомлшиві результати щоденної праці на кожній світлині. Кучеряве волосся NK гарно майоріло на вітрі, а на її обличчі сяяла натуральна врода.

"Живу своїм найкращим життям", – написала у дописі Настя. На її обличчі видно усмішку, Каменських щаслива, адже кожен день – неповторний і треба насолоджуватися ним сповна.


​Настя Каменських у чорному купальнику / Instagram / @kamenskux