Відкрита церемонія прощання з Романом Віктюком відбулась у п'ятницю, 20 листопада. Усі охочі змогли попрощатися з режисером у головній залі Театру Романа Віктюка, де посеред сцени стояла скляна труна Віктюка. Про це повідомляють у російському виданні "МК".

Варто знати Помер Роман Віктюк: біографія знаменитого режисера

За словами директора театру Валерія Райкова, таку труну було обрано через боязнь літніх людей, які бажали попрощатись з чоловіком, заразитись на коронавірус. Хоча чоловік помер через тромбоемболію, в історії хвороби записано, що він помер від ускладнень COVID-19, оскільки з ним його госпіталізували у жовтні в одній з московських лікарень. Після деякого покращення стану здоров'я Романові Віктюку раптово стало гірше і його перевели у реанімацію. Саме там він і помер.

"Зараз всі бояться. Тому ми знайшли таку труну, яка у своїй основі є дерев'яною, але кришка у нього зі скла, досить високоякісного і міцного. Ми шукали таку і знайшли – досить дорогу. Одне скажу – вона гідна Романа Віктюка", – запевнив Райков.

Попрощатись з чоловіком прийшли сотні його шанувальників. На сцену піднімалися його друзі і близькі, а також колеги, які принесли десятки букетів квітів. Зі сцени також пролунав вірш української поетеси Ліни Костенко "Крила" у знак прощання з режисером.

Церемонія прощання з Романом Віктюком у Москві: відео

Церемонія прощання у Москві тривала до 15:00, після чого тіло режисера відправлять в Україну у його рідне місто Львів. Саме там відбудеться похорон Віктюка у понеділок, 23 листопада. Племінниця Романа вже розповіла, що церемонія прощання відбудеться у Першому театрі, відспівування – у Церкві святого Андрія, а поховання – на Личаківському кладовищі у склепі батьків.