Серед безлічі пишних красунь до реаліті-шоу "Модель XL" потрапили найяскравіші дівчата – реальні жінки нереальної краси. Вони долатимуть свої страхи та комплекси, пройдуть непрості випробування, вчитимуться любити своє тіло, щоб стати головною моделлю XL в Україні.

Читайте також: Модель XL 7 випуск: які учасниці залишили півфінал проекту

Тепер кастинг зі 100 учасниць завершено. Із 30 обраних моделей в омріяний проект пройшли лише 10 учасниць, які оселяться в "модельному" будинку і зможуть отримати омріяний квиток у світ високої моди. В 7 випуску 5 учасниць будуть змагатись за перемогу.

Модель XL 7 випуск: які надскладні випробування чекали на пишнотілих півфіналісток

Фотосесія в стилі "ню"

Одне з найважчих випробувань, яке настало для пишнотілих учасниць – це фотосесія в стилі "ню". Але перед тим для 5 учасниць проекту одна із суддей – Тетяна Мацкевич – зробила невеличкий майстер-клас із позування.

Сама ж фотосесія відбулась серед поля з піску, де Катерина Осадча та Андре Тан дали дівчатам в якості реквізиту для зйомок лише одну тканину. Всі дівчата виявились у новому амплуа неймовірно сексуальними та красивими. Лише одна Аліса Дубровська не могла собі дозволити вийти перед фотокамерою повністю оголеною.


Модель XL 7 випуск: Марія Павлюк під час фотосесії в стилі "ню"


Модель XL 7 випуск: Ріма Пенджієва під час фотосесії в стилі "ню"


Модель XL 7 випуск: Олеся Прит під час фотосесії в стилі "ню"


Модель XL 7 випуск: Вікторія Щєлко під час фотосесії в стилі "ню"


Модель XL 7 випуск: Аліса Дубровська під час фотосесії в стилі "ню"

За правилами 7 випуску, після цього випробування одна з учасниць повинна була покинути шоу назавжди. Аліса стала саме цією людиною. Але в останній момент судді змінили рішення і дали Дубровській ще один шанс. Наступне випробування мало показати її лише з найкращої сторони і довести, що вона гідна місця у фіналі проекту "Модель XL".

Читайте також: Модель XL 6 випуск: як учасниці пережили акторську гру, зйомки у відеокліпі та червону доріжку

Показ у містичному образі

Для цього показу дівчата повинні були пройти "лісовим" подіумом у традиційному українському костюмі. Для Аліси настав важкий час – після першого виходу Павлюк Марії, її костюм за 40 секунд повинна була вдягнути саме вона. Завдання виявилось справді не з легких, адже окрім дефіле вони повинні були босоніж ідеально представити свій образ "мавки" з важким головним убором.

Хто залишив шоу

За підсумками усіх випробувань, найсильнішою учасницею стала Марія Павлюк. Однак найслабшими виявилися Аліса Дубровська та Вікторія Щєлко, тож саме вони і залишили шоу після двох підсумкових випробувань.

Вікторія Щєлко, 28 років

Зріст: 173, параметри: 110-76-108
Колишня фотомодель, працює у поліції. Має 5 вищих освіт та великі амбіції.

Аліса Дубровська, 21 рік

Зріст: 178, параметри: 100-87-110.
Дівчина з характером, живе та вчиться у Харкові. Не хоче худнути: вважає, що це може зробити її форми непривабливими.

Читайте також: Модель XL 5 випуск: які кардинальні перевтілення очікували на пишнотілих моделей

Нове шоу "Модель XL" покликане розвіяти уявлення про стандарти краси, показавши Україні чарівних жінок із пишними формами. А визначатиме їхню долю зіркове журі: ведуча Катерина Осадча, дизайнер Андре Тан, суддя проекту "Танці з зірками" Влад Яма та відома у світі латвійська модель plus-size Тетяна Мацкевич.

Переможниця проекту "Модель XL" стане першою українською моделлю plus-size, яка прикрасить обкладинку глянцевого журналу в нашій країні. Дівчина з пишними формами, яка виявиться кращою у проекті, стане обличчям колекції Андре Тана "A.Tan +" і героїнею номера журналу Cosmopolitan.

Моделі plus-size стають дедалі популярнішими у сучасній індустрії моди, а нав’язливі стандарти краси 90-60-90 поступово відходять у минуле. Новий проект "Модель XL" покликаний розвінчати міф про те, що надмірна худорлявість привабливіша за пишні форми.