Серед безлічі пишних красунь до реаліті-шоу "Модель XL" потрапили найяскравіші дівчата – реальні жінки нереальної краси. Вони долатимуть свої страхи та комплекси, пройдуть непрості випробування, вчитимуться любити своє тіло, щоб стати головною моделлю XL в Україні.

Читайте також: Модель XL 5 випуск: які учасниці покинули проект

Тепер кастинг зі 100 учасниць завершено. Із 30 обраних моделей в омріяний проект пройшли лише 10 учасниць, які оселяться в "модельному" будинку і зможуть отримати омріяний квиток у світ високої моди. В 5 випуску 8 учасниць будуть змагатись за перемогу.

Модель XL 5 випуск дивитися онлайн: чим вразили пишнотілі українки під час випробувань

Кардинальні перевтілення

Під час цього випуску кращі спеціалісти країни кардинально змінять образи наших учасниць. Перевтілення деяких учасниць заради кар'єри стало справжнім шоком для рідних.

А як вам перевтілення? Кому новий образ личить найбільше?

Читайте також: Модель XL 4 випуск: сексуальні дефіле та відверті фотосесії – чим спокушали 10 моделей проекту


Модель XL 5 випуск: Олеся


Модель XL 5 випуск: Оля


Модель XL 5 випуск: Іра


Модель XL 5 випуск: Марія


Модель XL 5 випуск: Аліса


Модель XL 5 випуск: Вікторія


Модель XL 5 випуск: Рима


Модель XL 5 випуск: Ірина

Рекламна фотосесія в стилі пін-ап

Після кардинальних змін на учасниць чекало професійне випробування – рекламна фотосесія. Учасниці повинні показати, чи змогли вони звикнути до нового образу, адже це – частина життя моделі.

Читайте також: "Модель XL" учасниці: що відомо про ТОП-10 plus-size моделей


Модель XL 5 випуск: рекламна фотосесія в стилі пін-ап

За результатими конкурсу, одна із учасниць отримає великий бонус наприкінці тижня. Адже це не просто фотосесія, за нею спостерігав замовник реклами. Із завданням найкраще впоралася Олеся, тож вона отримає реальну модельну роботу.


Модель XL 5 випуск: рекламна фотосесія в стилі пін-ап

Це перша фотосесія для учасниць, де вони будуть рекламувати продукцію. А пін-ап образи повинні їм в цьому допомогти, адже саме ці образи дуже личать пишнотілим моделям.


Модель XL 5 випуск: рекламна фотосесія в стилі пін-ап

Професійне дефіле

Учасниці проекту мають змогу вперше взяти участь в показі пишнотілих моделей і прорекламувати одяг бренду Dolcedonna. А от глядачами цього показу стануть їхні родичі та близькі.

Веселу учасницю з села Ребедайлівка на Черкащині Ольгу приїхала підтримати її мати. Ольга втратила двох сестер, тому з матір’ю у неї дуже близькі стосунки. Дівчина прагне виправдати сподівання мами та показати себе справжньою моделлю.

Романтичну на скромну Машу Павлюк її чоловік та маленька донька вперше побачать у якості моделі, а сентиментальну киянку Ірину Демчук розчулить до сліз неочікувана зустріч з мамою.

Хто залишив шоу

За підсумками усіх випробувань найслабшими виявилися Ірина Демчук та Ірина Купчак, тож саме вони і залишають шоу.


Модель XL 5 випуск: Ірина Демчук залишила проект


Модель XL 5 випуск: Ірина Купчак залишила проект

Нове шоу "Модель XL" покликане розвіяти уявлення про стандарти краси, показавши Україні чарівних жінок із пишними формами. А визначатиме їхню долю зіркове журі: ведуча Катерина Осадча, дизайнер Андре Тан, суддя проекту "Танці з зірками" Влад Яма та відома у світі латвійська модель plus-size Тетяна Мацкевич.

Переможниця проекту "Модель XL" стане першою українською моделлю plus-size, яка прикрасить обкладинку глянцевого журналу в нашій країні. Дівчина з пишними формами, яка виявиться кращою у проекті, стане обличчям колекції Андре Тана "A.Tan +" і героїнею номера журналу Cosmopolitan.

Моделі plus-size стають дедалі популярнішими у сучасній індустрії моди, а нав’язливі стандарти краси 90-60-90 поступово відходять у минуле. Новий проект "Модель XL" покликаний розвінчати міф про те, що надмірна худорлявість привабливіша за пишні форми.