Серед безлічі пишних красунь до реаліті-шоу "Модель XL" потрапили найяскравіші дівчата – реальні жінки нереальної краси. Вони долатимуть свої страхи та комплекси, пройдуть непрості випробування, вчитимуться любити своє тіло, щоб стати головною моделлю XL в Україні.

Читайте також: Модель XL 5 випуск: які кардинальні перевтілення очікували на пишнотілих моделей

Тепер кастинг зі 100 учасниць завершено. Із 30 обраних моделей в омріяний проект пройшли лише 10 учасниць, які оселяться в "модельному" будинку і зможуть отримати омріяний квиток у світ високої моди. Шоу вже залишили троє учасниць, тож надалі за перемогу будуть змагатись семеро учасниць.

Модель XL 5 випуск дивитися онлайн: хто покинув шоу

Під час 5 випуску учасниці пережили одне з найскладніших випробувань – кардинальні зміни свого образи. І далеко не усі змогли змиритися із своїм відображенням у дзеркалі, а комусь це навпаки – додало сили та наснаги працювати.

Читайте також: Модель XL 4 випуск: сексуальні дефіле та відверті фотосесії – чим спокушали 10 моделей проекту

Також на учасниць очікували справжні модельні випробування – рекламна фотосесія та реальний модний показ українського бренду Dolcedonna.

За результами усіх випробувань, Ірина Демчук та Ірина Купчак залишили проект.


Модель XL 5 випуск: Ірина Демчук залишила проект

Зріст: 171, параметри: 114-88-114
Окрім моделінгу, дівчина займається бігом, грає на фортепіано, співає та танцює джаз-фанк.


Модель XL 5 випуск: Ірина Купчак залишила проект

Зріст 170, параметри: 102-88-110
Заради участі у шоу Ірина відмовилась від роботи за кордоном.

Нове шоу "Модель XL" покликане розвіяти уявлення про стандарти краси, показавши Україні чарівних жінок із пишними формами. А визначатиме їхню долю зіркове журі: ведуча Катерина Осадча, дизайнер Андре Тан, суддя проекту "Танці з зірками" Влад Яма та відома у світі латвійська модель plus-size Тетяна Мацкевич.

Переможниця проекту "Модель XL" стане першою українською моделлю plus-size, яка прикрасить обкладинку глянцевого журналу в нашій країні. Дівчина з пишними формами, яка виявиться кращою у проекті, стане обличчям колекції Андре Тана "A.Tan +" і героїнею номера журналу Cosmopolitan.

Моделі plus-size стають дедалі популярнішими у сучасній індустрії моди, а нав’язливі стандарти краси 90-60-90 поступово відходять у минуле. Новий проект "Модель XL" покликаний розвінчати міф про те, що надмірна худорлявість привабливіша за пишні форми.