Серед безлічі пишних красунь до реаліті-шоу "Модель XL" потрапили найяскравіші дівчата – реальні жінки нереальної краси. Вони долатимуть свої страхи та комплекси, пройдуть непрості випробування, вчитимуться любити своє тіло, щоб стати головною моделлю XL в Україні.

Читайте також: Модель XL 3 випуск: хто увійшов в ТОП-10 найкращих моделей проекту

Тепер кастинг зі 100 учасниць завершено. Із 30 обраних моделей в омріяний проект пройшли лише 10 учасниць, які оселяться в "модельному" будинку і зможуть отримати омріяний квиток у світ високої моди.

Модель XL 4 випуск дивитися онлайн: чим вразили пишнотілі українки під час випробувань

Всі 10 учасниць разом з суддею Тетяно Мацкевич в перший день поселення у розкішний "модельний" будинок влаштували спільні вечірні посиденьки. Зустріч була справді "інтимно", – в кожної дівчини була неймовірно важка історія становлення своєї особистості. Одних пишнотілих моделей цькували в школі, інших – в сімейному житті та родинному колі.

Тетяна Мацкевич дуже прониклась історіями учасниць, що і стало приводом для їхнього першого випробування. Це було справжнє психологічне випробування, в якому учасницям доведеться зняти вантаж минулих образ та раз і назавжди позбутися своїх комплексів з приводу фігури.

Читайте також: "Модель XL" учасниці: що відомо про ТОП-10 plus-size моделей

Перше випробування

Кожна дівчина пройшлась по вулиці в центрі Києва в купальнику, написавши на своєму тілі образливі слова, які чула на свою адресу протягом всього життя. "Корова", "товстуха", "жирна" – ці образи знайомі кожній учасниці. Дефіле моделей знімала талановита фотографиня Тетяна Руда. Саме за найкращими світлинами дівчат судді і склали свої висновки.


Модель XL 4 випуск: перше випробування


Модель XL 4 випуск: перше випробування


Модель XL 4 випуск: перше випробування


Модель XL 4 випуск: перше випробування


Модель XL 4 випуск: перше випробування


Модель XL 4 випуск: перше випробування


Модель XL 4 випуск: перше випробування


Модель XL 4 випуск: перше випробування

Друге випробування

Другим і одним з найбільш видовищних випробувань для дівчат стало дефіле на подіумі у відвертих вбраннях. Спочатку свої вбрання вони повинні були сформувати самі: лише за 15 хвилин моделі plus-size мали скласти такий образ, щоб відображав їхнє "персоналіті".

Тут судді реаліті-шоу підготували учасницям приємний сюрприз, – дві дівчини, які проявлять себе найкращим чином, отримають ексклюзивну фотосесію від порталу Jetsetter.ua. Свої стильні фотосети отримали Ольга Євса та Олеся Прит.

Читайте також: Модель XL 2 випуск: няня Камалії та дівчина, яка поборола рак – чим вразив кастинг шоу

Освоїти "наболіле" за декілька останніх випусків ремесло дефіле їм допоміг відомий постановник показів мод і шоу Сергій Чудовський. Нові знання дались учасницям не так легко, але сексуальна білизна та інші деталі для образів на подіум справді вразили дівчат.

Це їм дало набагато більшу впевненість у собі, яку належним чином оцінили судді.

Читайте також: Модель XL 1 випуск: від пітонів до тверку – чим вразили пишнотілі українки на кастингу

Нове шоу "Модель XL" покликане розвіяти уявлення про стандарти краси, показавши Україні чарівних жінок із пишними формами. А визначатиме їхню долю зіркове журі: ведуча Катерина Осадча, дизайнер Андре Тан, суддя проекту "Танці з зірками" Влад Яма та відома у світі латвійська модель plus-size Тетяна Мацкевич.

Переможниця проекту "Модель XL" стане першою українською моделлю plus-size, яка прикрасить обкладинку глянцевого журналу в нашій країні. Дівчина з пишними формами, яка виявиться кращою у проекті, стане обличчям колекції Андре Тана "A.Tan +" і героїнею номера журналу Cosmopolitan.

Моделі plus-size стають дедалі популярнішими у сучасній індустрії моди, а нав’язливі стандарти краси 90-60-90 поступово відходять у минуле. Новий проект "Модель XL" покликаний розвінчати міф про те, що надмірна худорлявість привабливіша за пишні форми.