Серед безлічі пишних красунь до реаліті-шоу "Модель XL" потрапили найяскравіші дівчата – реальні жінки нереальної краси. Вони долатимуть свої страхи та комплекси, пройдуть непрості випробування, вчитимуться любити своє тіло, щоб стати головною моделлю XL в Україні.

Читайте також: Модель XL 2 випуск: няня Камалії та дівчина, яка поборола рак – чим вразив кастинг шоу

В 3 випуску шоу "Модель XL" перед журі стояло дуже складне завдання – обрати серед 30 дівчат ТОП-10 найкращих. Головні критерії до дівчат – зріст не менше 170 сантиметрів, ідеальна шкіра, фігура у формі пісочного годинника та впевненість у собі.

У цьому випуску четверо вимогливих суддів дали три особливі завдання-випробування для пишнотілих учасниць: командна фотозйомка, танцювальний батл і дефіле.

Модель XL 3 випуск дивитися онлайн: чим вразили пишнотілі українки під час кастингу на шоу

Перше випробування: командна фотозйомка

Перше завдання – це групова фотосесія в образах під назвою "Календар професій". За 15 хвилин дівчата, яких попередньо поділили на 6 груп по 5 учасниць, повинні були перевтілитись в представників 6 професій: пожежників, поліцію, медиків, будівельників, фермерів та дорожніх працівників.

На допомогу дівчатам додали професійних хлопців-моделей. Таким чином групи учасниць мали представити рекламу одягу та показати свою майстерність так, щоб цю форму покупці хотіли купити.

Перша група, яка вражала судді, була група "поліцейських". Незважаючи на різні пози та перший серйозний досвід у фотографії, групу та проект загалом покинула одна учасниця: Анна Бернадіна.

Друга група, яка мала перевтілитись в образ "пожежників", незважаючи на дуже погані погодні умови на вулиці, все ж впоралась із завданням. Яскраві емоції та хороша робота учасниць дала свої результати – групу не покинула жодна учасниця.

Третя група "дорожніх працівників" справилась із фотосетом дещо гірше. Група проявила себе не надто добре і серед ряду учасниць проект покинула Наталя Романова.

Четверта група "медиків" намагалась максимально добре себе показати перед суддями, але не всі пишнотілі дівчата залишились в проекті. Незлагоджена робота і однотипні пози в командній зйомці Дарині Гордієнко коштувала участю в проекті.

П'ята група "фермерів" також не надто вразила суддів. Навіть колоритний одяг та запальний хлопець-модель все ж не змогли затьмарити учасниць. Проект з цієї групи покинули Анна Столяр і Олена Корж.

Остання шоста група "будівельників" дещо вже виснажила суддів та учасниць проекту "Модель XL". Важка командна фотозйомка врятувала не всіх учасниць. Проект покинула Іветта Холон з цієї групи.

Друге випробування: танцювальний батл

Друге випробування для учасниць було ще важчим. Судді дали наступне завдання учасницям проекту – станцювати у танцювальному батлі в непростому жанрі "вог". Перед випробуванням всім дівчатам провели невеликий екскурс в танцювальний жанр, де тренер дві години вчила їх виконувати рухи вогу.

Читайте також: Модель XL 1 випуск: від пітонів до тверку – чим вразили пишнотілі українки на кастингу

Учасниці випробування були одягнуті в сексуальні чорні образи, де під час виконання вогу вони в парах не лише показували танцювальні рухи, а й позували для камери.

Для дівчат судді виділили дві зони: одна для тих, кого журі точно вирішили залишити для наступних випробувань, а інша – для тих дівчат, над вилетом яких судді сумнівались.

І все ж, проект покинули такі учасниці: Ванда Лабай, Анна Іваниця, Вікторія Міллер, Ірина Журавльова, Ольга Кривицька, Наталя Бойченко та Тетяна Толстих.

Третє випробування: дефіле

На час третього випробування в проекті залишилось 17 учасниць. Судді дали plus-size учасницям непросте завдання, з яким вони зіткнулись ще під час перших випробувань проекту.

У цьому випробуванні учасниці повинні були знову в парах вийти на дефіле в японських кімоно. Темою дефіле став "Далекий Схід", але не все так просто, як здається. Дівчата повинні були не лише вдвох вийти на подіум, а поводитись, наче "сіамські близнюки", – йти майже нога в ногу і просто доповнювати одне одного. Саме від спільного дефіле залежала їхня участь у проекті.

Але це випробування показало свої фінальні результати.

Тому, в ТОП-10 учасниць проекту "Модель XL" увійшли такі моделі plus-size:

1. Аліса Дубровська, 21 рік;

2. Ірина Демчук, 23 роки;

3. Катерина Рибакова, 19 років;

4. Ірина Купчак, 20 років;

5. Ріма Пенджієва, 34 роки;

6. Павлюк Марія, 21 рік;

7. Вікторія Щєлко, 28 років;

8. Анна Секацька, 24 роки;

9. Ольга Євса, 21 рік;

10. Олеся Пріт.

Тепер кастинг зі 100 учасниць завершено. Із 30 обраних моделей в омріяний проект пройшли лише 10 учасниць, які оселяться в "модельному" будинку і зможуть отримати омріяний квиток у світ високої моди.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: в одинадцятому випуску вибув Данило Золотов

Нове шоу "Модель XL" покликане розвіяти уявлення про стандарти краси, показавши Україні чарівних жінок із пишними формами. А визначатиме їхню долю зіркове журі: ведуча Катерина Осадча, дизайнер Андре Тан, суддя проекту "Танці з зірками" Влад Яма та відома у світі латвійська модель plus-size Тетяна Мацкевич.

Переможниця проекту "Модель XL" стане першою українською моделлю plus-size, яка прикрасить обкладинку глянцевого журналу в нашій країні. Дівчина з пишними формами, яка виявиться кращою у проекті, стане обличчям колекції Андре Тана "A.Tan +" і героїнею номера журналу Cosmopolitan.

Моделі plus-size стають дедалі популярнішими у сучасній індустрії моди, а нав’язливі стандарти краси 90-60-90 поступово відходять у минуле. Новий проект "Модель XL" покликаний розвінчати міф про те, що надмірна худорлявість привабливіша за пишні форми.