Серед безлічі пишних красунь до реаліті-шоу "Модель XL" потрапили найяскравіші дівчата – реальні жінки нереальної краси. Вони долатимуть свої страхи та комплекси, пройдуть непрості випробування, вчитимуться любити своє тіло, щоб стати головною моделлю XL в Україні.

Читайте також: Модель XL 7 випуск: які надскладні випробування чекали на пишнотілих півфіналісток

Тепер кастинг зі 100 учасниць завершено. Із 30 обраних моделей в омріяний проект пройшли лише 10 учасниць, які оселяться в "модельному" будинку і зможуть отримати омріяний квиток у світ високої моди. В 7 випуску 5 учасниць змагалися за перемогу.

Модель XL 7 випуск дивитися онлайн: хто покинув шоу

Під час 7 випуску дівчата зіштовхнулись з нелегкими випробуваннями. Для того, щоб потрапити у фінал проекту, пишнотілі красуні намагались якнайкраще показати себе під час фотосесії в стилю "ню", а також перевтілитись в образи розкішних мавок у традиційних костюмах.

За результами двох випробувань, проект залишили дві учасниці – Аліса Дубровська та Вікторія Щєлко.

Вікторія Щєлко, 28 років

Зріст: 173, параметри: 110-76-108
Колишня фотомодель, працює у поліції. Має 5 вищих освіт та великі амбіції.

Аліса Дубровська, 21 рік

Зріст: 178, параметри: 100-87-110.
Дівчина з характером, живе та вчиться у Харкові. Не хоче худнути: вважає, що це може зробити її форми непривабливими.

Читайте також: Модель XL 6 випуск: яка учасниця залишила проект

Нове шоу "Модель XL" покликане розвіяти уявлення про стандарти краси, показавши Україні чарівних жінок із пишними формами. А визначатиме їхню долю зіркове журі: ведуча Катерина Осадча, дизайнер Андре Тан, суддя проекту "Танці з зірками" Влад Яма та відома у світі латвійська модель plus-size Тетяна Мацкевич.

Переможниця проекту "Модель XL" стане першою українською моделлю plus-size, яка прикрасить обкладинку глянцевого журналу в нашій країні. Дівчина з пишними формами, яка виявиться кращою у проекті, стане обличчям колекції Андре Тана "A.Tan +" і героїнею номера журналу Cosmopolitan.

Моделі plus-size стають дедалі популярнішими у сучасній індустрії моди, а нав’язливі стандарти краси 90-60-90 поступово відходять у минуле. Новий проект "Модель XL" покликаний розвінчати міф про те, що надмірна худорлявість привабливіша за пишні форми.