Серед безлічі пишних красунь до реаліті-шоу "Модель XL" потрапили найяскравіші дівчата – реальні жінки нереальної краси. Вони долатимуть свої страхи та комплекси, пройдуть непрості випробування, вчитимуться любити своє тіло, щоб стати головною моделлю XL в Україні.

Читайте також: Модель XL 6 випуск: як учасниці пережили акторську гру, зйомки у відеокліпі та червону доріжку

Тепер кастинг зі 100 учасниць завершено. Із 30 обраних моделей в омріяний проект пройшли лише 10 учасниць, які оселяться в "модельному" будинку і зможуть отримати омріяний квиток у світ високої моди. В 6 випуску 6 учасниць змагалися за перемогу.

Модель XL 6 випуск дивитися онлайн: хто покинув шоу

Читайте також: Модель XL 5 випуск: які кардинальні перевтілення очікували на пишнотілих моделей

Під час 6 вупуску дівчата зіштовхнулись з нелегкими випробуваннями. Для того, щоб потрапити у фінал проекту, пишнотілі красуні намагались якнайкраще показати себе під час акторської майстерності, під час зйомок відеокліпу з Потапом і гуртом "MOZGI" під пісню "Атятя", а також продемонструвати розкішне дефіле перед спалахами фотокамер на червоній доріжці проекту.

За результами усіх випробувань, залишила проект Ольга Євса.

Ольга Євса, 21 рік


Модель XL 6 випуск: Ольга Євса залишила проект

Зріст: 181, параметри: 110-78-109
Сонячна Оля з Ребедайлівки, окрім моделінгу займається благодійністю.

Читайте також: Модель XL 5 випуск: які учасниці покинули проект

Нове шоу "Модель XL" покликане розвіяти уявлення про стандарти краси, показавши Україні чарівних жінок із пишними формами. А визначатиме їхню долю зіркове журі: ведуча Катерина Осадча, дизайнер Андре Тан, суддя проекту "Танці з зірками" Влад Яма та відома у світі латвійська модель plus-size Тетяна Мацкевич.

Переможниця проекту "Модель XL" стане першою українською моделлю plus-size, яка прикрасить обкладинку глянцевого журналу в нашій країні. Дівчина з пишними формами, яка виявиться кращою у проекті, стане обличчям колекції Андре Тана "A.Tan +" і героїнею номера журналу Cosmopolitan.

Моделі plus-size стають дедалі популярнішими у сучасній індустрії моди, а нав’язливі стандарти краси 90-60-90 поступово відходять у минуле. Новий проект "Модель XL" покликаний розвінчати міф про те, що надмірна худорлявість привабливіша за пишні форми.