Серед безлічі пишних красунь до реаліті-шоу "Модель XL" потрапили найяскравіші дівчата – реальні жінки нереальної краси. Вони долатимуть свої страхи та комплекси, пройдуть непрості випробування, вчитимуться любити своє тіло, щоб стати головною моделлю XL в Україні.

Читайте також: Модель XL 6 випуск: яка учасниця залишила проект

Тепер кастинг зі 100 учасниць завершено. Із 30 обраних моделей в омріяний проект пройшли лише 10 учасниць, які оселяться в "модельному" будинку і зможуть отримати омріяний квиток у світ високої моди. В 5 випуску 8 учасниць будуть змагатись за перемогу.

Модель XL 6 випуск дивитися онлайн: як учасниці пережили акторську гру, зйомки у відеокліпі та червону доріжку

Акторська гра

Одним з перших завдань стало перевтілення plus-size моделей у справжніх кіноактрис. Суддя Тетяна задавала дівчатам певні ролі, в образ яких вони миттєво повинні були увійти. В акторських постановках перед камерами дівчатам допомагав Влад Яма. За його думкою, найркаще із завданням та перевтілення справилась Оля Євса.

Зйомки у відеокліпі гурту "MOZGI"

Моделі не очікували, що судді їм представлять таке неочікуване завдання. Дівчата одягнулись у свої особливі образи, але зовсім не очікували, що їх чекають відеозйомки у популярному гурті "MOZGI", де станцюють під пісню "Атятя".

Читайте також: Модель XL 5 випуск: які учасниці покинули проект

Пишнотілі моделі повинні були завоювати серце Потапа та найкраще станцювати у хореографічній постановці. Катя Осадча та Влад Яма стали на деякий час режисерами роботи.


Модель XL 6 випуск: зйомки у відеокліпі гурту "MOZGI"


Модель XL 6 випуск: зйомки у відеокліпі гурту "MOZGI"


Модель XL 6 випуск: зйомки у відеокліпі гурту "MOZGI"

Найкращою в цьому випробуванні Потап назвав Алісу Дубровську.

Дефіле на червоній доріжці

Остання і не менше важливе завдання для пишнотілих моделей стало традиційне дефіле. Але не перед четвіркою суддів, а перед групою фотографів та захопливих шанувальників, а що важливо – на червоній доріжці, як голлівудські зірки.

Судді оцінювали дівчат у розкішних образах за трьома параметрами: дефіле, грація і позування. Саме тут вони повинні були проявити максимально добре, щоб залишитись у шоу.

Хто залишив шоу

За підсумками усіх випробувань, найсильнішою учасницею стала Марія Павлюк. Однак найслабшою виявилася Ольга Євса, тож саме вона і залишає шоу.

Ольга Євса, 21 рік


Модель XL 6 випуск: Ольга Євса залишила проект

Зріст: 181, параметри: 110-78-109
Сонячна Оля з Ребедайлівки, окрім моделінгу займається благодійністю.

Нове шоу "Модель XL" покликане розвіяти уявлення про стандарти краси, показавши Україні чарівних жінок із пишними формами. А визначатиме їхню долю зіркове журі: ведуча Катерина Осадча, дизайнер Андре Тан, суддя проекту "Танці з зірками" Влад Яма та відома у світі латвійська модель plus-size Тетяна Мацкевич.

Переможниця проекту "Модель XL" стане першою українською моделлю plus-size, яка прикрасить обкладинку глянцевого журналу в нашій країні. Дівчина з пишними формами, яка виявиться кращою у проекті, стане обличчям колекції Андре Тана "A.Tan +" і героїнею номера журналу Cosmopolitan.

Моделі plus-size стають дедалі популярнішими у сучасній індустрії моди, а нав’язливі стандарти краси 90-60-90 поступово відходять у минуле. Новий проект "Модель XL" покликаний розвінчати міф про те, що надмірна худорлявість привабливіша за пишні форми.