За його словами, перемога гурту O’Torvald на попередньому Нацвідборі "сплутала всі карти великих і не дуже гравців на ринку". Відтак, щоб всі були задоволені, схема повинна була бути такою: MELOVIN поїхав би на Євробачення у 2017 році, а TAYANNA – у 2018-му.

Читайте також: Хто складе конкуренцію MELOVIN на Євробаченні-2018: відео пісень конкурсантів

"Якщо геть зовсім коротко, то… MELOVIN мав поїхати ще минулого року. Пісня у нього тоді була, на мою скромну думку, сильніша від цьогорічної. Хоча номер у фіналі 2018-го поклав минулорічний "на лопатки", – написав у Facebook Сергій Притула.

Водночас ведучий розповів, що йому буде жаль, якщо TAYANNA після цієї поразки припинить боротись за виступ на наступних відборах конкурсу. Сергій Притула підкреслив, що у співачки відчутний вокальний прогрес, оскільки в голосі зірки не було чутно хиби, а пісня була в рази кращою.

У Тані теж, в порівнянні з минулим роком, тотальний прогрес: вокал не хибив, "беки"– розкішні, пісня в рази краща. Ще б трішки якоїсь індивідуальної родзинки, щоб нікому язик не повертався порівнювати із Лободою – і було б ідеально,
– додав Сергій Притула.

Окрім виступів фаворитів Нацвідбору 2017 року, ведучий прокоментував шоу інших конкурсантів. Зокрема, він розповів, що хлопці з колективу Kadnay вже знані для українців, однак їхня музика розрахована на вужчу аудиторію, аніж у TAYANNA. Водночас гурт обігнав співачку в глядацькому голосуванні, що свідчить про велику підтримку музикантів.

Нагадаємо, що у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2018 переміг MELOVIN з піснею Under The Ladder. Після конкурсу співачка TAYANNА зазначила, що не розчаровується, а "йде творити далі".