Про це повідомляє видання The Blast. Після кількох місяців стосунків з новим бойфрендом Колсоном Бейкером, у середу, 25 листопада, Меган Фокс офіційно подала документи на розлучення в суді Лос-Анджелеса.

Читайте також Меган Фокс звинуватила колишнього в тому, що він зображує її поганою матір'ю

Видання повідомило, що в той самий день Браян Остін Грін теж подав заяву. Тому передбачається, що розрив шлюбу пройде мирно.

Що відомо про шлюб Меган Фокс і Браяна Остіна Гріна

Роман зірок розпочався на спільних зйомках американського ситкому "Надія і Віра" (Hope & Faith). Тоді Меган Фокс було 18, а Браяну Остіну Гріну – 30. Після 6 років стосунків пара одружилась в 2010 році. Подружжя виховує трьох спільних синів – 6-річного Боді, 7-річного Ноа та 3-річного Джорні.

У серпні 2015 року у пресі вперше заговорили про розлучення пари. Тоді причиною їхнього розриву могли стати "непримиренні розбіжності", проте акторка завагітніла втретє, а всі чутки розвіялись.

Втім, Браян Остін Грін зізнавався, що їхні стосунки стали кризовими ще в 2019. А на початку цього року пара розійшлась. Приблизно у той самий час Меган Фокс закрутила роман з відомим репером Колсоном Бейкером, що виступає як Machine Gun Kelly. Вони швидко почали демонструвати любовні стосунки на публіку, що не сподобалось колишньому коханому Меган. А нещодавно пара вперше прийшла на світський захід разом.