Звільнення у Disney

Про це повідомляє Reuters з посиланням на офіційний звіт Disney, направлений до Комісії з цінних паперів і бірж. У документі зазначається, що працівників компанії стане на 32 тисячі менше. Під звільнення здебільшого потраплять люди, які працювали у тематичних парках розваг в США та інших країнах світу.

Цікаво Представники Disney вперше прокоментували скандал щодо фільму "Мулан"

Рішення щодо скорочення штату не було несподіваним, оскільки від початку пандемії коронавірусу "Діснейленди" працювали зі змінами у графіку або ж взагалі були зачиненими. Через брак відвідувачів та введення карантинних обмежень тисячі працівників Disney змушені були піти у відпустки, а ця ланка компанії стала збитковою.

Фінансовий стан DIsney: коротко

  • У 2020 році кінокомпанія Disney показала рекордні показники збитків. Через пандемію коронавірусу фірма втратила 2,8 мільярда доларів. Це вперше з 1980 року компанія понесла такі шалені збитки.
  • Однією з причин збитків стало закриття "Діснейлендів" у всьому світі. Парки розваг, які працювали з карантинними обмеженнями, також приносили мізерні прибутки. Відтак ще у вересні оголосили про звільнення 28 тисяч працівників. Вже за 2 місяці їхня кількість зросла до 32 тисяч.
  • На фінансовий стан Disney повпливали і відкладені кінопрем'єри. Компанія змушена була перенести вихід запланованих стрічок після того, як "Мулан" показав низькі касові збори у світі. Це і не дивно, адже через карантин багато кінотеатрів залишаються закритими, інші ж працюють з наповненням залів тільки на 50%.
  • Водночас прибутковою для Disney стала стрімінгова платформа. Під час карантину кількість підписників зросла до 73,7 мільйона, що перевершило очікування експертів та самих представників компанії.