В інстаграмі актор продемонстрував свою карантинну маску, яка довела до сліз всіх його прихильників. Маколей Калкін позував із зображенням культової сцени у комедії "Сам удома". Фрагмент, коли маленький Кевін випробовує лосьйон після гоління, став одним з улюблених кадрів для мільйонів кіноманів, відтак чимало людей задумались над замовленням такого ж карантинного аксесуара.

Дивіться також Кіноляпи в серіалі "Друзі", на які ви могли і не звертати уваги

"Просто захищаюсь від COVID-19, одягаючи шкіру, яку з мене зняли в молодості. Не забувайте носити маски, діти", – написав Маколей Калкін.

Як Маколей Калкін жартує з ролі в "Сам удома"

Це не вперше Маколей Калкін жартує зі знакової ролі в кіно. У серпні 2020 року актор присвятив курйозний допис своєму дню народження, згадавши "Сам удома".

Гей, друзі, хочете відчути себе старими? Мені 40. Немає за що. Я вже не дитина, це моя робота, – написав Маколей Калкін.

Цікаво Не тільки "Сам удома": в яких фільмах можна побачити Маколея Калкіна

Окрім цього, у 2018 році актор знявся у рекламі, відтворивши одні з найвідоміших сцен у комедії "Сам удома". Зазначимо, що стрічка була важливою у кар'єрі Маколея Калкіна та принесла йому не тільки світову славу, але й номінацію на Золотий глобус. Гонорар актора насправді був невеликий: представник Голлівуду отримав всього 100 тисяч доларів, хоч фільм і став найкасовішою комедією 1990-их.

Дивіться рекламу у стилі "Сам удома": відео