Про повернення Людмили Барбір на телеекрани повідомили на інстаграм-сторінці програми "Сніданку з 1+1" 25 листопада.

До слова 75-річна родичка Єлизавети II захворіла на коронавірус

"Наша улюблена ведуча Людмила Барбір повернулась! За три тижні лікування Людмила поборола COVID-19 і тепер готова з новими силами та натхненням будити всю країну в прямих ефірах "Сніданок з 1+1"!" – йдеться у дописі.

Для першого прямого ефіру після майже місячної перерви Людмила Барбір одягнула чарівний штанний костюм кольору фуксії від українського бренду Vona. З-під жакету можна побачити, як видніється біла базова блуза, а її образ був завершений чорними туфлями і трендовою прикрасою на шиї у стилі ланцюжка. Жінка виглядала здоровою та радісною, що повернулась у робочий ритм.

Всім привіт вже зі студії "Сніданку з 1+1". Така щаслива повернутися до вас. На щастя, моя історія з хворобою вже позаду. Та це все завдяки правильним настановам лікаря, турботі рідних і вашій підтримці,
– розповіла ведуча в ефірі.

Нагадаємо, що позитивний результат ПЛР-тесту Людмила Барбір отримала 11 листопада. Жінка скаржилась на біль у горлі, відсутність запахів і сильну втому, а також біль у нирках, який виявився побічним ефектом від інфекції.