Головне – знайти партнера з таким самим рівнем лібідо

Дискусія спалахнула після того, як одна дівчина поділилася своєю історією. Вона розповіла, що перебуває у стосунках вже 3 роки, але сексом займається лише раз у місяць і то не завжди.

Читайте також Скандальний шлюб: 16-річна "королева краси" одружилася з 65-річним політиком

Причина в тому, що її бойфренд не хоче фізичної близькості. Мовляв, він зосереджений на роботі та хобі, а дівчина страждає через його небажання кохатися.

Я кожного дня думаю про гарячий секс з ним. Хочу мати якісний секс стабільно 3 рази на тиждень. Розмови про мої потреби не дають результату. Що робити? Як не зійти з розуму?
– у розпачі запитала дівчина.

Та на її здивування у коментарях зібралися і ті, хто її зрозумів, і навпаки ті, що стали на сторону бойфренда. Люди почали активно ділитися власними історіями на цю тему. Здебільшого дівчині радили припинити ці стосунки. Очевидно, що у них з партнером різний рівень лібідо, а тому один з них у парі завжди буде страждати. Багато користувачів писали, що були на місці дівчини й щасливі, що припинили ці стосунки й нарешті знайшли людину, з таким самим темпераментом.

Однак були ті, що зрозуміли почуття бойфренда. Одна користувачка зізналася, що після повномасштабного вторгнення не хоче займатися сексом. Її партнер, якому бракувало інтиму, покинув її, але жінка від цього почувається краще. Вона прагне знайти стосунки, у яких її розумітимуть.

Багато людей зауважили, що секс 10 разів на рік для них – це норма.

До теми Задоволення, а не біль: як позбутися неприємних відчуттів під час сексу

Думки людей про періодичність секс

  • "Я була у схожих стосунках 5 років. Йди від нього. Яке б не було сильне кохання, відсутність сексу сприяє віддаленню і емоційному охолодженню".
  • "Пані, ви будете вражені, коли від іншого хлопця отримаєте те, чого хочете. Життя перевернеться. Світ повний чоловіків, які мріють про чуттєву і пристрасну жінку".
  • "Ой, як я його розумію, взагалі не хочеться займатися цим. Колись був дурний і давав себе ґвалтувати, зараз розумний і пішли всі ці стосунки під три чорти. Не повірите, але я найщасливіша людина у світі, бо один і ніхто мене не чіпає".
  • "Ми з партнером молоді, але для нас нормально мати секс двічі на місяць. У хлопця нічого там не відвалилось, а в мене не всхоло".