Але є різниця між просто хорошим сексом і чудовим. І тут не про оргазм наприкінці. Експертка з питань сексу та стосунків Аннабель Найт перелічила декілька пунктів, які точно вас здивують!

Дивіться також Як вибрати ідеальний презерватив: покроковий гайд

7 основ для чудового сексу

Ваш головний статевий орган – мозок. Найкращий секс відбувається, коли у вас є глибокий зв'язок із вашим партнером, стверджує вона. 48% чоловіків і 39% жінок вважають, що саме любов є фактором досягнення сексуального щастя.

Не відкидайте у глибоку скриню розмову. Якщо партнер вам симпатичний, але ваша історія у спальні бажала б мати кращий фінал – скажіть про це. Поговоріть одне з одним, визначте, що вас збуджує і дозвольте собі це робити.

Поцілунки є не менш важливими у цій історії. Це ідеальний спосіб встановити близькість. Вони завжди починають будь-яку сексуальну активність. Не важливо як саме (з легким кусанням чи глибокою романтикою) – головне, щоб вашому партнеру подобалося це.

Не очікуйте щоразу фантастичного сексу. Насолоджуйтеся ним, але не забувайте цінувати просто хороші моменти.

Секс, як їжа. Щоразу вечеряти однаковою їжею і це стане рутиною. Так само й інтимні стосунки. Багато пар можуть застрягнути в одній колії. Аннабель Найт радить змінити кімнати, місце вашого перебування, насолодитися одне одним вранці замість вечора. Або навіть урізноманітнити своє життя секс-іграшками.

До речі, про них. 7 з 10 жінок потребують додаткової стимуляції для досягнення оргазму. Тому аби обоє отримали задоволення – використовуйте спеціальні допоміжні засоби.

І вологе завжди краще. Використовуйте інтимні гель-змазки для чудового сексу. Вони урізноманітнюють ваш статевий акт і створюють незабутні відчуття. До речі, тут ми розповідали як правильно обрати лубрикант.