Причина скасування презентації "Ребекки"

Графік Лілі Джеймс у жовтні був дуже насиченим, адже після виходу на екран фільму "Ребекка" актриса повинна була взяти участь у десятках рейтингових шоу та постати на традиційній пресконференції. Однак все довелось скасувати через резонансні новини про її роман з одруженим Домініком Вестом. За даними Page Six, актриса в останній момент відмовилась від зйомок в America's Today Show і The Graham Norton Show, які могли принести стрічці більшу популярність.

Більше про скандал Голлівудська драма: актор Домінік Вест зрадив дружині із зіркою "Попелюшки" Лілі Джеймс

Як відомо, перед прем'єрою "Ребекки" Лілі Джеймс влаштувала поїздку до Італії. Компанію їй склав британський актор Домінік Вест, який вже 10 років одружений та виховує чотирьох дітей. У Римі пара потрапила в об'єктиви папараці, відтак журналістам вдалось отримати знімки, на яких актори ніжно обіймались та катались на одному електросамокаті.

Фото опублікували після того, як Домінік Вест і Лілі Джеймс повернулись до Великої Британії. Чоловік поквапився продемонструвати пресі, що мова не йде про його розлучення. З дружиною він вийшов на подвір'я свого дому та перед камерами журналістів поцілував її. Водночас інсайдери зазначали, що Кетрін Фіцджеральд досі оговтується від новин про зраду.

А от Лілі Джеймс вирішила уникати спілкування з пресою. На захист актриси, яку вважають розлучницею, стали продюсери. На кількох інтерв'ю, де зірка таки з'явилась, журналістам не дозволено було питати про особисте життя Лілі Джеймс, а акторка могла відповідати тільки на питання про фільм "Ребекка".

"Це був дводенний захід. У перший день до Лілі приєдналися продюсери, які захищали її від будь-кого, хто міг би поставити їй незручні питання. У другий день, коли всі журналісти готувалися до зустрічі з нею, вона скасувала все в останній момент і поїхала без пояснень", – розповів інсайдер.

До теми Містичний замок і привиди: Netflix вразив трейлером до фільму "Ребекка"

"Ребекка": сюжет нового фільму

У центрі сюжету "Ребекки" – британський аристократ Максиміліан де Вінтер. Чоловік влаштовує собі відпочинок та вирушає до Монте-Карло. Саме там він знайомиться з Ребеккою, після пристрасного роману з якою пропонує красуні одруження. Закохана дівчина, знаючи, що її обранець – вдівець, з легкістю погоджується стати наступною місіс де Вінтер. Та як тільки вона оселиться в сімейному палаці Максиміліана, романтична картинка фільму зміниться на моторошну.

Розповіді про дух покійної дружини та підозріла економка місіс Денверс вселять відчуття, що от-от станеться щось погане. Ребекка змушена буде розгадати секрети палацу, щоб врятувати своє життя.

Дивіться трейлер до фільму "Ребекка": відео