24 Канал підібрав кілька варіантів "зимових" зачісок. Вони нескладні у виконанні, виглядають дуже красиво і підходять для того, щоб носити їх під шапкою взимку.

До теми Для стильних і сміливих: 9 трендів краси на 2023 рік

Трендові локони з косичками

У тренді легка недбалість та сплутаність волосся. Ідеальним рішенням для зачіски є укладання його з легкими хвилями з елементами косичок. Тоді ваша зачіска буде гарно триматися зверху, навіть під шапкою, а локони додадуть ефектності.


Незвичка косичка з хвостиком

Як ви вже зрозуміли, косички зараз в тренді і користуються величезною популярністю. Але чому б не поєднати її з хвостиком. Виглядає це дуже естетично. Крім того, така зачіска не розтріплеться на вітрі.


Зібране волосся у пучок

Для такої зачіски вам спочатку потрібно зібрати волосся у хвіст, а потім зробити “міні-петлю”. Це швидкий і простий лайфхак, який допоможе вам виглядати охайно. Так, можливо, ви не зможете одягнути зверху шапку, але тут можна взяти шарф. Волосся точно буде триматися і виглядає це дуже ніжно.


До слова, останні тижні зими добігають кінця. Перед настанням весни пропонуємо спробувати трендові ідеї манікюру, що надихнуть вас і дадуть родзинки образам. Які тренди манікюру будуть у 2023 – дивіться актуальні ідеї у нашому матеріалі.