За словами української актриси, вона зовсім не очікувала такої бурхливої реакції прихильників на вигнання Андрія із шоу "Холостячка". Ще раніше стало відомо, що в чоловіка був роман за межами проєкту, втім, Ксенія дала йому ще один шанс. Але знайомство з матір'ю Андрія, а також особисті розмови все ж наштовхнули її на думку, що у Ксенії з учасником шоу – різні шляхи.

Варто побачити Холостячка 8 випуск: знайомство Ксенії з рідними чоловіків і напружена церемонія троянд

Багато пишуть, що я зробила помилку. Але що таке помилка? Помилка – це коли щось йде не так, але серце не може помилятися. Я сприймаю помилки як досвід. Це не означає, що я сама премудрість і мені не буває боляче, образливо або соромно, просто я завжди дію! У п'ятницю я прийняла таке рішення лише тому, що добре зрозуміла, що відчуваю, а точніше сказати – чого не відчуваю,
– розповіла Мішина у своєму профілі в інстаграмі.

Жінка додала, що, на її думку, такі ситуації даються людям, аби ті проживали все в повній мірі і створювали, відточували свою особистість. І в неї така можливість була.

"Я нікого не засуджую і за кожним залишаю право помилятися. Я не ображаюся і не злюся, більш того, я дякую кожному, хто привносить в мою життя випробування. Але я залишаю за собою право обирати, як ставитися до тих чи інших подій в житті, інакше, кого про це запитувати?" – підсумувала "холостячка".

Як на вигнання із шоу відреагував Андрій?

Щодо Андрія, то чоловік залишив у мережі доволі лаконічний та обнадійливий допис: "Було добре. Буде краще".