У 8 випуску, за крок до фіналу "Холостячка" була змушена зробити нелегкий вибір. Цього тижня вона познайомилася з сім'ями трьох чоловіків та змогла дізнатися, як вони поводять себе у колі рідних людей, поспілкуватися з батьками і з'ясувати усі моменти, які викликали сумніви.

Варто побачити Холостячка 9 випуск: як Олексій та Олександр боролись за серце Ксенії Мішиної у фіналі проєкту

"Холостячка" не приховувала, що до усіх чоловіків відчуває симпатію, тому передала їм бутоньєрки ще до початку церемонії троянд. Однак зазначила, що у фінал пройдуть лише ті, до кого у неї не залишилося сумнівів.

Під час напруженої церемонії Ксенія вирішила поговорити з Андрієм. Вона поділилася, що не готова постійно сумніватися у ньому, адже чоловік швидко закохується у жінок і так само швидко ці почуття зникають. Мішина віддала Рибаку коробку, яку він подарував їй на першій вечірці проєкту. Тоді Андрій казав, що її можна відкрити у фіналі або, коли "Холостячка" вирішить попрощатися. Чоловік зрозумів, що Ксенія відпускає його. Він відправився додому за крок до освідчення.

Цікаво Холостячка: всі учасники шоу

Все наступної п'ятниці відбудеться довгоочікуваний фінал першого сезону реаліті-шоу "Холостячка". Ксенія Мішина серед двох головних претендентів на її серце обере одного, з яким продовжить історію кохання та будуватиме стосунки поза камерами.

Холостячка 8 випуск: дивитись відео онлайн