11 грудня відбувся 8 випуск проєкту "Холостячка". Троє чоловіків боролися за серце Ксенії Мішиної, проте вона не всім змогла відповісти взаємністю. Як пройшло знайомство з батьками Андрія та Олексія, побачення з Олександром та його донькою, а також неочікувана церемонія троянд – читайте далі.

Варто побачити Холостячка 9 випуск: як Олексій та Олександр боролись за серце Ксенії Мішиної у фіналі проєкту

Знайомство Ксенії з батьками Олексія

Перед тим, як знайомити Ксенію з батьками, Олексій вирішив провести з нею час наодинці. Він запросив її в ресторан, де запропонував побути заплющеними очима. Чоловік зазначив, що так йому легше поділитися своїми почуттями. Вони годували один одного з рук екзотичними солодощами, було багато тактильних контаків, що зближало пару.

Олексій зізнався "Холостячці", що кохає її і пристрасно поцілував. Для Мішиної ці слова були надзвичайно приємними. Вона вірить в те, що чоловік з нею щирий. "З ним я перебуваю у стані закоханості", – сказала Ксенія.

Після романтичного побачення Олексій та Ксенія відправилися до батьків. Мама, тато та сестра учасника з теплотою зустріли Мішину. Вони були раді бачити її поруч із сином. "Холостячка" мило спілкувалася з батьками, розповідала про побачення з Олексієм та інші цікаві історії. Мама чоловіка приготувала для Ксенії альбом з його дитячими світлинами, які всі з задоволенням розглядали.

Батько Олексія займається вирощування полуниці, мама має мережу магазинів одягу, а сестра Олексія є кондитером та навчає готувати. Після почутого Мішина зізналася, що у неї немає вдосталь часу на готування, проте, коли вона вийде заміж, то готова знаходити компроміси. Під час відвертої розмови з мамою Ксенія зізналася, що в Олексієві є всі риси, які кожна жінка хоче бачити у своєму чоловікові.

Холостячка
Ксенія Мішина в гостях у батьків Олексія / Фото stb.ua

Далі з "Холостячкою" захотів поспілкуватися батько Олексія. Він наголосив, що між жінкою і чоловіком має бути взаєморозуміння. Тоді сім'я буде міцною і стосунки довгими. Ксенія зізналася, що бачить у їхній сім'ї кохання та щастя і дякуєм їм за те, що вони виховали справжнього чоловіка.

Цікаво Холостячка: всі учасники шоу

Після приємного вечора з батьками Ксенія мала діалог з Олексієм, під час якого учасник знову зізнався їй у коханні і сказав, що тепер їхні стосунки для нього у житті на першому місці.

Знайомство "Холостячки" з донькою Олександра

Олександр і його донька Еля запросили Ксенію та її сина Платона на майстер-клас з виготовлення шоколадних цукерок. "Холостячка" подарувала дівчинці графічний планшет, про який вона мріяла. А Олександр вирішив реалізувати бажання сина Мішиної і подарував йому самокат для трюків.

Еля розпочала процес приготування цукерок, який допоміг усім зблизитися і знайти спільну мову. Платон хотів звернути увагу дівчинки на себе та поміняв їхні цукерки місцями. Діти були активними, самостійними, комунікабельними. Проте Олександра дуже збентежило питання доньки, коли вона поцікавилася, хто вони з Ксенію один одному та попросила розповісти концепцію проєкту. Він зміг підібрати правильні слова та все пояснив Елі.

Після побачення з дітьми Ксенія та Олександр відправилися у салон татуювань. Чоловік запропонував "Холостячці" зробити спільні тату. Мішина пояснила, що їй сподобалася така ідея, проте вона погодиться на неї лише в тому випадку, якщо вибере його у фіналі. Це неабияк засмутило чоловіка.

Ксенія була щаслива, що Олександр познайомив її з донькою, проте їй не зрозуміло, чому він не захотів знайомити її з батьками. Навіть якщо вони не могли зустрітися особисто, можна було зробити це за допомогою відеозв'язку.

Знайомство Мішиної з мамою та сестрою Андрія

"Холостячка" приїхала у рідне місто Андрія – Житомир. Коли вона йшла центральною алеєю, прохожі чоловіки дарували їй троянди, вуличний музикант заспівав про неї пісню, а пізніше її оточили танцівники, які виконали запальний танець. Ксенія зрозуміла, що все це організував Андрій і його задумка їй дуже сподобалася.

Після такої зустрічі Мішиної у Житомирі Андрій повіз "Холостячку" знайомитися з мамою та сестрою. Обидві жінки носять ім'я Лариса. Чоловік зізнався, що жодного разу не знайомив дівчат з мамою. Розмова була дуже теплою та приємною. Далі Андрій запропонував усім зіграти у гру, за допомогою якої він хотів, щоб мама та сестра розповіли декілька історій, деякі з них були правдими, а деякі були брехнею. "Холостячка" змогла більше дізнатися про чоловіка та поспілкуватися з його рідними.

Холостячка
Розмова Ксенії з мамою Андрія / Фото stb.ua

Під час відвертої розмови з мамою Андрія Мішина зізналася, що на проєкт справді прийшла з надією знайти своє кохання. Також "Холостячка" розповіла Ларисі, що чоловік поділився з нею, що поза межами реаліті-шоу у нього є дівчина, проте він її не кохає. Мішина поділилася, що її бентежить той момент, що Андрій постійно сумнівається.

Вечір був дуже зворушливим і душевним, проте це не було завершенням побачення з Андрієм. Чоловік запросив "Холостячку" в ресторан, бо хотів поспілкуватися з нею наодинці. Учасник зізнався Мішиній, що кохає її, проте вона зазначила, що поки що не може сказати йому те саме. Чоловік поділився, що декілька днів тому йому писала дівчина, з якою він мав романтичні стосунки до проєкту і поки що не розповій їй про те, що закохався у Ксенію.

Розмова була напруженою і викликала різні емоції в обох. Андрій наголосив, що кохає "Холостячку" і це найголовніше, що він хоче донести до неї.

Напружена церемонія троянд

"Холостячка" вирішила розпочати церемонію троянд з інтриги. Кожному учаснику вона передала костюм, на піджаку якого вже була бутоньєрка. Ксенія зазначила, що такий крок вона зробила для того, щоб показати свою симпатію до чоловіків, але це не означає, що всі пройдуть у фінал.

Перед тим, як зробити важливий вибір, Мішина вирішила поговорити з Андрієм. Вона подякувала чоловікові за його відвертість. Зазначила, його почуття до жінок дуже швидко змінюються, що й бентежить її. Після розмови "Холостячка" вирішила віддати Андрієві коробку, яку він вручив їй під час першої зустрічі зі словами, що вона відкриє її у фіналі або, коли захоче попрощатися з ним. За крок до освідчення чоловік покинув проєкт.

Олександр здивувався, коли "Холостячка" повернулася без Андрія. Олексій ж вирішив не приховувати, що відчуває і зізнався, що дуже скучив за нею. Ксенія забрала в учасників бутоньєрки і зазначила, що більше троянд не буде. Попереду найважливіший тиждень та дуже складний вибір. Вже наступного тижня Мішина обере, з ким із цих двох чоловіків продовжить романтичну історію після фіналу.

Холостячка 8 випуск: дивитись відео онлайн