Подробицями особистих переживань зірка поділилась на своїй твіттер-сторінці. Після гіркої втрати дитини вона рідше почала виходити на зв'язок у мережі. Днями вона порушила мовчання та зізналась, що перебуває у депресії.

З останніх новин В піжамах і з чудовим настроєм: Кріссі Тейген з дітьми та чоловіком побували в автокінотеатрі

"Я не часто пишу в твітері, тому що перебуваю у глибокій депресії. Але не хвилюйтеся, мені надають допомогу, і я скоро відновлюсь. Вони зателефонують, коли мені стане краще, і я буду готова до зустрічі, і ти зможеш заскочити і схопити мене, добре? Спасибі і люблю тебе!" – звернулась до незнайомця Кріссі, ймовірно, до чоловіка Джона Ледженда.

Варто додати, що подружжя вже виховує двох дітей – 4-річну Луну і 2-річного Майлза.

Що відомо про третю вагітність Кріссі Тейген

Вагітність модель оприлюднила в кліпі чоловіка Джона Ледженда на пісню Wild. Згодом вона опублікувала відео з першого УЗД, на яке пішла з 4-річною донькою Луною. Зірка зізналась, що до обстеження не відчувала рухів дитини, тому опинилась на постільному режимі, хоч з малюком все було добре.

За кілька тижнів вона вкрай рідко вставала з ліжка через кровотечу. Кріссі Тейген приймала ванну лише двічі на тиждень і намагалась зовсім не вставати. Кілька днів потому її госпіталізували, проте тоді блогерка просила фанів не ставити їй діагноз і не шкодувати, адже вона почувалась добре, а дитина росла. На початку жовтня у неї трапився викидень, а знімки із жахливого моменту зворушили весь світ.