Кар'єра Клаудії Шиффер в модельному бізнесі розпочалася у 17-річному віці. Довгонога білявка швидко виборола своє місце у фешн-індустрії та ввійшла до числа найуспішніших моделей світу. На особистій сторінці в інстаграмі вона часто пригадує престижні зйомки, які зробили її популярною.

До теми У білому купальнику: Емілі Ратажковскі засвітила оголені сідниці – гаряче фото

Клаудія Шиффер опублікувала архівний літній кадр, на якому позує поблизу басейну. На ній суцільний купальник на бретелях, який не приховує фантастичні форми. Екстримально відверте декольте ледь прикриває чималі груди. Купальник підкреслив і тонку талію, а пружні сідниці виглядали максимально спокусливо.

Супермодель постала з розпущеним скуйовдженим волоссям і чубчиком та в окулярах. У руках вона тримає телефонну трубку та весело регоче на камеру. У підписі Клаудія Шиффер зазначила, що фото було зроблене до ери смартфонів. До слова, автором кадру стала відома німецька фотографиня Еллен фон Унверт, яка 10 років працювала моделлю.

Варто наголосити, що профіль 49-річної супермоделі переповнений архівними кадрами та ностальгічними зйомками. Для більшості з них Клаудія Шиффер сміливо роздягалась чи оголювала тіло. Пропонуємо переглянути найпікантніші.