Обговорення проєкту "Танці з зірками 2020" триває навіть після завершення сезону та оголошення переможця, адже гучні курйози та публічне протистояння запам'ятається глядачам надовго. В інтерв'ю для видання "Обозреватель" сувора суддя шоу Катерина Кухар розповіла про Ольгу Фреймут, яка стала першою учасницею, котра наважилась відкрито конфліктувати з балериною та навіть викликала її на танцювальний батл.

До теми Влад Яма зізнався, як почувається після операції та розповів про штрафи на проєкті

Катерина Кухар про конфлікт Ольгу Фреймут на "Танцях з зірками"

Прима-балерина зізналась, що з Олею Фреймут потоваришувала задовго до початку зйомок шоу "Танці з зірками". Варто додати, що в одному з інтерв'ю, знятому влітку, ведуча натякала на дружбу з Катериною Кухар та розповідала, що була гостею в домі зіркової пари. Суддя проєкту переконана, що саме близькість за межами знімального майданчика вплинула на фамільярне спілкування Фреймут у прямому ефірі.

З Ольгою Фреймут у нас добрі стосунки, ми з нею спілкувалися і були знайомі ще задовго до шоу. Напевно, тому вона дозволяла собі більше за інших,
– поділилась Катерина Кухар.

Проте балерина стверджує, що артист повинен висловлюватися в танці, а не під час коментарів суддів. Адже їм з Владом Ямою і Григорієм Чапкісом дуже важко підібрати правильні слова, які б змотивували пари працювати ще більше.

"Ми не чекаємо виправдань від учасників. Ми чекаємо від них тільки танець! Вони ж можуть висловлюватися в сюжеті або на балконі, який для цього і призначений", – наголосила суддя "Танців з зірками".