Суддя шоу "Танці з зірками" та танцівник Влад Яма дав інтерв'ю у програмі "Світське життя з Катею Осадчою". У ньому він розповів про травму руки, що спіткала його в одному з ефірів шоу, та про штрафи на проєкті.

Цікаво Це була дивна ситуація: британський співак розповів про листування з Меган Маркл

Самопочуття Влада Ями

Танцівник розповів, що почувається він чудово. На щастя, всі кістки цілі, але є серйозний розрив, через який і треба було робити непросту операцію. Місяць Влад Яма повинен пройти в гіпсі, а ще 2 піде на розроблення руки. Він зізнався, що є правшею, але останніми тижнями вимушений бути шульгою.

Оцінки насправді піднімати нескладно, а от пишу я зараз, як естонський лікар: дуже криво і повільно. Коли смачно, можу і отак (рукою – ред.), але от шкарпетки одягати – дуже довго,
– розповів Влад Яма.

Влад Яма про контракти на шоу

Танцівник поділився, що у контрактах не прописана певна компенсація за травми на шоу. Натомість – можна втратити велику суму грошей за запізнення на ефір.

Якщо ти запізнишся на прямий ефір, то втрачаєш половину гонорару за весь сезон. Я ніколи не запізнююся, тому я спокійно до цього ставлюся. А щодо фізичних травм – ні, не було там такого,
– розповів Влад Яма.

Чоловік зізнався, що після невдалої підтримки з Юлією Саніною, що призвела до травми руки в танцівника, він не впевнений, що хоче знову виходити на паркет.

Дивіться інтерв'ю Влада Ями у "Світському житті":