Відомо, що протягом останнього тижня Jay-Z приділяв весь свій час роботі, оскільки виступав на музичному фестивалі "Made In America" у Філадельфії, США. Одного дня Бейонсе приїхала підтримати чоловіка, але аж ніяк не очікувала, що там її чекатиме сюрприз.

Читайте також: Розкішна Бейонсе засвітила пишні форми в провокативній сукні: фото

Очікуючи на завершення виступу Jay-Z, вона почула, як глядачі концерту вигукують: "З днем народження!". Після цього за лаштунки до Бейонсе підійшов чоловік, а його помічники винесли чарівний торт з бенгальськими вогнями. Репер також тримав у руці пляшку елітного шампанського, а вся команда Jay-Z співала привітальну пісню. Бейонсе була приємно вражена та дякувала всім за свято.

Варто додати, що форми Бейонсе стали помітно більшими, а поясна сумочка помітно виділялась на округлому животі. Як і місяць тому, можна припустити, що поп-діва справді втретє вагітна, що також і помітили фанати у коментарях до відео. Що цікаво, Jay-Z попросив присутніх не знімати нічого на камери та не викладати у мережу.


Бейонсе вагітна? / Скріншот з відео


Бейонсе вагітна? / Скріншот з відео

На знімках в інстаграмі Бейонсе не позувала в профіль, тому прихильникам важко зрозуміти, чи справді Бейонсе очікує на поповнення в сім'ї. Додамо, що у спільному шлюбі з Jay-Z в неї народилось троє дітей: Блю Айві і двійнята Румі та Сер.