На інстаграм-сторінку Ірени Карпи було підписано чимало прихильників – більше 30 тисяч, оскільки книги жінки та її життя у Парижі цікавило чимало українців. Проте 20 листопада профіль у жінки вкрали, ймовірно, хакери. Про це вона повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

Цікаво Танці з зірками: Санта Дімопулос показала листування з Надією Мейхер

"Друзі, в мене хакнули інстаграм. Якщо якісь дивні речі будуть надходити, це не я. Хтось уже мав таке? Як повернути сторінку?" – запитала у "друзів" у соціальній мережі Карпа.

Підписники почали активно радити жінці, як правильно їй вчинити: хтось пропонував почекати, що попросять шахраї; хтось, щоб створити нову; інші казали почекати якийсь час поки зловмисники "натішаться" і повернуть її назад.

Як виглядає сторінка Ірени Карпи в інстаграмі зараз?

Раніше у профілі української письменниці було щонайменше 1200 фотографій, проте зараз залишилось всього 600 і ті датуються лише з 2017-го року. Її головне фото у профілі змінили на знімок невідомої дівчини-шатенки, яка тримає себе за горло. А нікнейм сторінки тепер підписаний так: Arda Soydan.

Ірена Карпа інстаграм
В Ірени Карпи вкрали інстаграм-сторінку: як вона виглядає зараз / Скріншот з інстаграму

Деякі прихильники Карпи у фейсбуці писали, що її сторінку геть видалили, але, схоже, згодом повернули назад, оскільки її все ще можна знайти у пошуку в інстаграмі.

Ірена Карпа інстаграм
Сторінка Ірени Карпи в інстаграмі, який тимчасово видаляли / Скріншот з інстаграму

Нагадаємо, що кілька тижнів тому схожа історія трапилась із Сніжаною Бабкіною – дружиною музиканта. Кілька днів тому з її профілю почали публікувати фото жінки, проте Бабкіна запевнила зі сторінки свого чоловіка Сергія, що вона досі немає доступу до профілю і якщо його не повернуть їй до Нового року, то вона буде створювати новий.