Цієї неділі, 22 листопада, відбудеться півфінал "Танців з зірками". Три найсильніші пари сезону боротимуться за право виступити у фіналі і продовжити боротьбу за перемогу. Зокрема, на паркет вийдуть колеги по сцені – Санта Дімопулос і Надія Мейхер. У сторіс на особистій сторінці в інстаграмі Санта поділилася листуванням з суперницею.

Читайте також Ексучасники на балконі та танець від Кароль і Горбунова: яким буде півфінал "Танців з зірками"

За акаутом Дімопулос стежать 844 тисячі користувачів мережі. Фоловери попросили улюбленицю показати особисте листування з Мейхер. Вона вирішила задовольнити цікавість фанатів.

Санта не приховувала повідомлення і поширила скріншот, де показала, про що говорять конкурентки. У фрагменті листування, який вже розлетівся мережею, учасниці "Танців" домовлялися про спільні репетиції. Також у повідомленнях можна побачити смайлики з поцілунками та сердечками.

Схоже, що між ексучасницями "ВІА Гри" справді немає конфліктів і панують дружні стосунки. На проєкті "Танці з зірками" звісно, що є здорова конкуренція, проте сварки, які розпалюють між ними в ефірах – елемент шоу.


Листування Санти Дімопулос і Надії Мейхер / Instagram-Stories / @santadimopulos