В інстаграмі Сергія Бабкіна з'явилось відео, яке записала його кохана Сніжана. Перед 440-тисячною аудиторією зі сльозами на очах вона зізналась, що стала жертвою шахраїв.

До теми Сніжана Бабкіна замилувала мережу світлиною з маленьким сином

Дружина співака пояснила, що днями подала заявку верифікація профілю. Сьогодні, 13 жовтня, вона отримала лист про підтвердження сторінки. Сніжана Бабкіна вказала свою електронну пошту, назву акаунту, ввела пароль та код з смс-повідомлення. Проте після цих операцій сторінка зникла, а шахраї змінили назву, головне фото та особисті дані.

У мене щойно вкрали інстаграм. Бачите, я сиджу зараз і плачу, не знаю, що робити. Змінили ім’я, видалили фото та всю шапку,
– повідомила дружина Бабкіна.

Актора попросила прихильників чоловіка про допомогу. Вона зазначила, що буде вдячна за будь-яку інформацію, яка допоможе їй повернути сторінку в інстаграмі.

Реакція мережі

У коментарях Сніжану підтримала співачка Джамала: "Я шокована. Зараз вкрасти інстаграм, як пограбувати будинок". Однак більшість користувачів здивовані, що для акторки це така трагедія. Серед них і співачка Віра Кекелія: "Снєжа, ну ти що! Це лише інстаграм! У тебе ще тих інстаграмів попереду завались".

"Так ридати через сторінку в інстаграмі? Ви серйозно? Добре, що у вас все добре в житті, озирніться навколо, у світі робляться страшні речі", "Було б за чим плакати", "Жити і радіти, що це лише інстаграм. Головне, що всі живі і здорові", – йдеться у коментарях.

Згодом Сніжана Бабкіна зауважила, що під час карантину саме сторінка в інстаграмі приносила зірковій родині прибуток. Вона наголосила, що вкладалась у свій блог як ідейно, так і фінансово.

"Концерти досі заборонені і роботи у творчих людей – акторів, музикантів майже немає. І під час карантину я казала: "Сергію, як добре, що в мене є своя сторінка, що я можу бути корисною… У мене був шок і я щиро перед вами відкрилась", – висловилась Сніжана Бабкіна в інстаграм-сторіс.