Хореограф Ілона та її чоловік Іван, з яким вона хворіла, вийшли із самоізоляції, тільки-но отримавши результати тесту. Зіркова пара дуже цьому зраділа, оскільки тепер зможе повернутися до звичного ритму життя. Оскільки в Ілони зник нюх та смак під час хвороби, то тепер вона сподівається, що скоро зможе сповна посмакувати мандаринами.

Варто знати Коронавірус не відступає: які українські зірки зіткнулись з COVID-19

До мене вже повернулися нюх та смак, температури та кашлю нема. А от до чоловіка, на жаль, нюх та смак не повернулися. Зате у нього не було запалення легень, як у мене. В цілому я почуваюся добре, вже можу займатися спортом, ніяких проблем з диханням немає. Рія знову пішла до дитячого садочку, чому сильно щаслива. Спочатку казала, що не хоче до садочка, але після повернулася додому з бурею позитивних емоцій,
– поділилась Ілона Гвоздьова 24 каналу.


Ілона Гвоздьова із сім'єю / Пресслужба танцівниці

Що цікаво, після отримання тесту на COVID-19, Гвоздьова не змогла залишитись вдома і одразу відправилася на урок до своєї танцювальної студії.

"Найбільше на самоізоляції я сумувала за танцями та своєю кумою. Щойно я зрозуміла, що самоізоляція для мене завершена, побігла до своїх діток. Танцювальна студія – це мій другий дім. Там я почуваюся вільною. І, звичайно, я сумувала за усіма своїми дітками. Перше заняття пройшло дуже швидко, в ейфорії", – зізналась Ілона.

Переможниця "Танців..." 2018 зазначила, що незважаючи на різний перебіг хвороби, вона закликає усіх дотримуватися карантинних норм, носити маски та насичувати організм вітамінами. Також зірка побажала усім хворим швидкого одужання.

Нагадаємо, що Ілона Гвоздьова повідомила про інфікування коронавірусом 29 листопада. Разом з нею захворів її чоловік Іван. 5-річна донька Валерія та новонароджений син Домінік не мали жодних симптомів COVID-19.