На особистій сторінці в інстаграмі з 320-тисячною аудиторією Ілона Гвоздьова оголосила, що в неділю вранці, 29 листопада, отримала позитивний ПЛР-тест. Коронавірус підтвердився не лише в танцівниці, а й в чоловіка.

Важливо Дзідзьо перехворів на коронавірус: як артист переніс хворобу

На щастя, ані 5-річна донька Валерія, ані новонароджений син Домінік жодних симптомів COVID-19 наразі не відчувають. Однак вся сім'я опинилась на вимушеній ізоляції.

Мій недільний ранок розпочався з позитивного результату на COVID-19. Як кажуть, всі там будемо. Вся сім'я в зборі, всі на ізоляції. Діти поки, слава Богу, без симптомів, а ось ми з чоловіком хандримо,
– написала зірка.

Симптоми та лікування коронавірусу Ілони Гвоздьової

Перші ознаки COVID-19 танцівниця відчула ще в суботу вранці, 28 листопада, тому викликала лікаря додому, аби той оглянув як зіркову маму, так і її крихітного сина. Вона підозрювала, що це лише застуда, однак ПЛР-тест показав позитивний результат.

Як чоловік Іван Хомячук, так і Ілона Гвоздьова спочатку відчували слабкість, біль у горлі, закладеність носа. Згодом стан подружжя став погіршуватися – з'явився сильний головний біль, запаморочення, біль в суглобах, очах і підвищення температури до 38,6. Температуру танцівниця збиває дитячим "Нурофеном", адже хвилюється, щоб не перегоріло молоко.

Є слабкість, ломота в тілі та старі травми нагадують про себе. Але запах та смак не зникли. Лікар сказав, що малюку пощастило найбільше, бо у нього зараз найміцніший імунітет. Думаю, що через 14 днів, повернемося у стрій,
– висловилась Ілона Гвоздьова.

Знаменитість поділилась, що з коханим вони лікуються вітамінами, цитрусовими та великою кількістю будь-якої рідини, випиваючи до 6 літрів у день. Крім того, пара регулярно провітрює кімнати, зволожує повітря, вимірює сатурацію та влаштовує прогулянки на вулиці.