До списку українських знаменитостей, які перехворіли на коронавірус, увійшов і співак Дзідзьо. Нещодавно артист відвідав програму "Ранок з Україною". Розмовляючи з Лілією Ребрик та Анатолієм Анатолічем, він зізнався, що вже перехворів на коронавірус.

До теми Сил немає: акторка Наталка Денисенко розповіла про перебіг коронавірусу

Коли артист завітав до студії, то потиснув руку Анатолію Анатолічу. Згодом Дзідзьо пояснив, що він може так робити, бо перехворів на коронавірус, а тому – має антитіла. Зірка зізнався, що не хотів розповідати про це на публіку.

Коли мене не було видно в Інстаграмі кілька тижнів, це означало, що я перебував на самоізоляції. Насправді, я просто не хотів це афішувати,
– зізнався Дзідзьо.

Співак поділився, що на щастя, він переніс хворобу в легкій формі, хоча не чув запахів. А час самоізоляції він використав собі на користь. "Передивився серіали, серій сімдесят на Netflix. Навів лад у голові, щодо планування творчості на 5 років вперед. А ще добре відпочив. Все шикарно, максимум – не чув запахів, але в цьому теж свої плюси – я не перебирав їжею", – розповів Дзідзьо.