Відома українська акторка Наталка Денисенко захворіла на коронавірус разом з чоловіком Андрієм Федінчиком. Про симптоми хвороби та її перебіг зірка "Кріпосної" повідомила на особистій сторінці в інстаграмі.

Не пропустіть Владу Ямі зробили операцію: відео з лікарняної палати

Наталка Денисенко розповіла, що на четвертий день хвороби вона втратила нюх, до того ж, одна з всієї родини. За її словами, жінка "перенюхала" всі парфуми, щоб пересвідчитись, що нічого не відчуває. Втім, вона ледь-ледь відчуває запах мандарину, якщо зблизька бризнути соком зі шкірки.

Найбільше сумую за запахом Андрійка, коли укладала його спати, завжди не могла нанюхатися його солоденькою шкірою і волоссям,
– зізналась акторка.

Зірка повідомила, що смак вона не втратила, тому "як їсти вату я не уявляю (саме так описують знайомі їжу при хворобі". Але зізнається, що радше б несмачно їла, аніж хворіла двосторонньою пневмонією. Пошкодження легеней акторки мінімальне: 2% і 5%. Тому вона з'ясувала, що хворіє легкою формою коронавірусу, також її стан покращується.

Але за словами Наталки Денисенко, добре стає тільки їй. Вона зізналась, що родина зірки досі лікує пневмонію. Також вона розповіла, що має жахливу слабкість, а сили зовсім відсутні.