За даними 24 каналу, серіал "І будуть люди" є екранізацією історичного роману Анатолія Дімарова. Стрічка в деталях відтворила історичні події, які відбувались в українських містах і селах на початку ХХ століття. Завдяки головним героям автори телепроєкту показали, як люди реагували на політичні зміни.

Не пропустіть "І будуть люди": де безкоштовно дивитись всі серії популярного серіалу

Так, у 3 і 4 серіях "І будуть люди" автори змалювали, які діяли більшовики із порушниками законів. Головні герої опиняться під загрозою розстрілу та зуміють вціліти тільки завдяки своїй хитрості.

"І будуть люди" 3 серія: сюжет

Новий епізод познайомить глядачів із новими перипетіями в селі Тарасівка. Тут багато років стояв шинок, однак зі змінами у владі прийшла вказівка переробити його на сільраду. Окрім цього, людей повідомили, що до них приїде новий голова села, тому цієї події з острахом чекають всі.

Виявилось, що очолювати установу буде Василь Ганжа. Чоловік повернувся з каторги та вже встиг попрацювати на заводі.

Водночас Таня змушена була вийти заміж за багатія Оксена. В день весілля молодят вирішив особисто привітати Василь Ганжа. Та насправді голова сільради не хотів святкувати, а прийшов забрати в Оксена батьківську рушницю. Однак тут на нього чекатиме несподівана зустріч.

Дивіться також Прем'єра серіалу "І будуть люди": що відомо про 1 і 2 серії

Після суперечки до кімнати будинку зайшла дівчина Олеся. Василь Ганжа був вражений, наскільки вона схожа з його коханою Оленою. Чоловік навіть задумується, що дівчина є його донькою, але не наважується відверто поговорити з нею, адже Олеся не знає всієї правди свою покійну маму.

Уночі спалахує пожежа в будинку Василя Ганжі. І поки Оксен і Гайдук перебувають під вартою, сільський голова піддається на залицяння красивої сусідки Марти.

Дивіться 3 серію серіалу "І будуть люди": відео

"І будуть люди" 4 серія: сюжет

У 4 серії "І будуть люди" Оксен потрапить до в'язниці. Його підозрюють у підпалі та готують до розстрілу. Розуміючи, що він не повернеться до дружини і дітей, чоловік наважується на підступну хитрість: він заявляє, що підпал вчинив Михайло Гайдук, якого затримали разом з ним.

Та Оксен повертається додому і не радий, що залишився живим. Тільки тоді він усвідомлює, що своїми словами підписав смертельний вирок Михайлу.

Гайдук мав свої причини ненавидіти "комісарів": його землю відібрали, сім'ю виселили з власної хати та ще й прирекли на страту за підпал. Однак спритний чоловік зумів втекти від конвою та врятуватись від розстрілу. У підпіллі Михайло Гайдук з легкістю виживає, адже колись служив в армії та знає, як призвичаїтись до польових умов. Чоловік прокрадається до свого будинку і забирає синів з собою. У сусідньому селі Гайдук влаштовує справжню революцію із закликами до повстання проти комуністів. І без крові не обійшлось: головний герой вбиває всіх учасників місцевої наради "червоної верхівки". Тому за полювання на повстанця береться безжальний комісар.

Дивіться 4 серію "І будуть люди": відео