Як повідомляв 24 канал, серіал "І будуть люди" на прикладі одного села показав, як українське суспільство переживало найважчі сторінки історії. Сюжет охопив події з 1901 до 1932 років, тому головних героїв чекає захоплення влади більшовиками, нові закони і розстріли, а також зародження визвольного руху.

Не пропустіть "І будуть люди": де безкоштовно дивитись всі серії популярного серіалу

І саме полювання на Михайла Гайдука, який пішов в підпілля та закликає людей боротись з комунізмом, яскраво змалювали у 5 і 6 серіях "І будуть люди", які вийшла на екран 17 вересня.

"І будуть люди" 5 серія: сюжет

У новому епізоді історичної саги до села Тарасівка повертається Федір. Та його візит не був пов'язаний із ностальгією за сім'єю. Чоловік тепер начальник карного розшуку і один з тих, хто знищує людей, які загрожують радянській владі. У рідному селі Федір особисто долучається до бригади, яка розшукує повстанця Михайла Гайдука.

Вперше за багато років головний герой навідується до своєї сестри Тані. Жінка спершу рада такому гостю, але вже за перші хвилини розмови розуміє, наскільки її брат змінився за цей час. А от самому Федору до вподоби така фанатична відданість радянській системі, що він не втомлюється розповідати і демонструвати у своїх діях. Під час гостювання Федір знайомиться з Олесею та закохується в неї.

До теми Прем'єра серіалу "І будуть люди": що відомо про 1 і 2 серії

Водночас Василь Ганжа вже не радий, що став головою сільської ради. Йому постійно приходять повістки для молодих хлопців, а місто вимагає жорстокого виконання плану призову. Та Василь і сам зростав у селі, тому знає наскільки важко тут без підтримки нащадків. Водночас Федір запросив на зустріч голову сільради.

Комісару вдається хитрістю визначити місце перебування загону Гайдука, переглянувши локації його нападів. З Василем Ганжою і кавалерією він вирушає на бій з повстанцями і оточує загін. Під час сутичок Федір вбиває сина Гайдука. Сам же Михайло зумів вибратись живим із засідки, а його юний побратим ранить Федора пострілом в ногу і випадково виводить кавалерію на місце сховку боєприпасів. Комісар вдруге стикається з Гайдуком.

Дивіться 5 серію "І будуть люди": відео

"І будуть люди" 6 серія: сюжет

Після сутички з Михайлом Гайдуком і його побратимами Федір отримав поранення. Чоловіка привезли додому, а Олеся взялась доглядати за ним. І це не може не тішити закоханого Федора, адже під час розмов він неодноразово натякає дівчині на майбутнє весілля. Та і Олеся закохана, але дівчину бентежить, що він брат Тані, а значить – її родич.

Водночас Оксен не стримує люті від того, що Федір залицяється до його сестри. Та і його дружина Таня не хоче й припускати думки, що весілля закоханих колись відбудеться. Вони впевнені, що начальник карного розшуку і запеклий комуніст – не пара для тендітної Олесі. Окрім цього, Оксен захищає її як власну доньку, тому й дівчина не піде проти його волі. Та що буде, якщо Олеся дізнається правду про свого батька, чи змінить вона свою думку щодо всіх родичів – покажуть у 6 серії "І будуть люди".

Дивіться тизер до 6 серії "І будуть люди": відео

Де дивитись серіал "І будуть люди"

Історична сага "І будуть люди" складається з 12 серій. З понеділка до четверга епізоди транслюють на телеканалі СТБ. Вже після прем'єри відео з'являються у мережі, тому всі глядачі мають змогу переглянути стрічку, якщо пропустили. Окрім цього, представники каналу оприлюднили і графік виходу епізодів "І будуть люди", з яким можна ознайомитись на фото.