Понад рік тому 36-річний Володимир Остапчук оголосив про розрив з дружиною Оленою Войченко після 12 років шлюбу. За цей час він встиг знайти нову кохану Христину Горняк та одружитися з нею. Проте тема розлучення досі залишається приводом для всіх публічних висловлювань ексдружини Остапчука. Друга дружина ведучого вирішила розповісти всі подробиці "залаштунків" їхнього особистого життя в інстаграм-сторіс.

Важливо Ти живеш синдромом жертви: Остапчук розлютився через нове інтерв'ю ексдружини

Христина Горняк звернулась до Олени Войченко

Христина Горняк заявила, що понад рік зберігала нейтралітет щодо всіх скандальних заяв Олени Войченко на свою адресу, однак після її останнього інтерв'ю для "Світського життя" все ж вирішила захищати особисті кордони та боротися з брудними звинуваченнями. Тому вона звернулась до ексдружини Володимира Остапчука в інстаграмі, за яким, як стверджує Горняк, слідкує не лише Войченко, а й її подруги.

За словами обраниці шоумена, ексдружина коханого впродовж року ображала її словесно, вживаючи ненормативну лексику. Крім того, Олена Войченко писала фоловерам Горняк, яких у неї понад 52 тисячі, що нотаріус "безплідна повія".

Звернуся до тебе на ім'я, не так зазвичай, як звертаєшся ти до мене щодня протягом року. Всі свої повідомлення Володимиру ти починаєш словами: твоя с*ка, повія, бл*дь, со*алка. Я це все терпіла, бо, напевно, я думала, що можливо тобі складно й нелегко — розлучення,
– оголосила Христина Горняк.

Вона також спростувала заяви Олени Войченко про те, що саме нотаріус зруйнувала їхню з Остапчуком сім'ю. Нагадаємо, ексдружина шоумена оголосила, що про роман чоловіка дізналась з повідомлень зі словами "коханий", "любий", "давай нарешті вирішуй".

"Ти і я прекрасно знаємо, що я не стала причиною вашого розлучення з Вовою, що я не відбила у тебе чоловіка. Але ти обрала такий шлях. Тобі легше перекласти на мене відповідальність. Але я не дозволю на всю країну обмовляти мене, я не дозволю на всю країну розповідати, як я жила за твоїми якимись розуміннями", – наголосила Христина Горняк.

Друга дружина Володимира Остапчука звернулась до Олени Войченко з проханням припинити збирати плітки, вигадувати історії про її життя та писати чоловіку "гидоту" в надії на те, що це розлучить пару. Вона побажала Войченко зустріти гідного чоловіка, який подарує їй любов і гармонію.

До теми Хоче забрати дітей: Олена Войченко заявила, що Володимир Остапчук подав позов до суду

Христина Горняк про стосунки з дітьми Володимира Остапчука

В останньому інтерв'ю для "Світського життя" Олена Войченко заявила, що Володимир Остапчук виділяє мізерні суми на утримання дітей та купує "по чотири речі одягу". Однак Христина Горняк заперечила це та завила, що вони добре потоваришували з донькою шоумена Емілією і разом ходять на шопінг. Крім того, Войченко стверджує, що наполягає на спілкуванні Горняк з дітьми, однак сама нотаріус говорить зворотне.

"Мені дуже боляче дивитися, коли Вова приходить додому і каже, що вкотре Олена не дала дітей, вкотре Олена викликала поліцію, коли я приїхав в садок або в школу і захотів погуляти з дітьми. Я сподіваюся, що прийде той час, коли ти зрозумієш, що я не ворог твоїм дітям, що я до них прекрасно ставлюся", – розповіла дружина Остапчука.

Вона висловила сподівання, що Олена Войченко отямиться і відмовиться від "плану потопу" колишнього чоловіка, а всі вони заживуть мирно.