У 8 сезоні Холостяка на серце Рождена претендували 26 дівчат, та вже у 9 випуску шоу залишилось 3 дівчат.

Читайте також: Холостяк 8 сезон 9 випуск: кому Рожден подарував "серце", непередбачувана церемонія троянд

Для того, щоб зробити свій вибір Рожден Анусі запросив Олю та Яну на подвійне побачення. Кожній дівчині чоловік приділив увагу та намагався знайти відповіді на свої питання.

Однак одна з конкурсанток аж занадто закрилась від Рождена Анусі, не договорювала всієї правди.

Холостяк врешті зробив свій вибір: проект покинула Оля. На подвійному побаченні дівчина не тільки не змогла пояснити свою протирічну поведінку, але й засмутила Родена Анусі відповіддю про "брудну" роботу. Занадто амбітна Оля перекрислила перед Холостяком всі свої переваги та постала перед ним занадто юною дівчиною, яка ще не розібралась у собі.

Читайте також: Холостяк 8 сезон 8 випуск: Рожден перецілував кількох дівчат, несподіванка на церемонії троянд

Та хоч Яна отримала троянду на незвичній церемонії, вона все ж вирішила покинути шоу. Про це дівчина зізналась одразу при зустрічі з Рожденом Анусі. Вона розповіла, що не хоче обманювати музиканта, тому озвучила йому свої думки, які закрили її від Холостяка та змушували після кожного побачення з холодом дивитись на чоловіка.

Яна переконана, що не зможе по-справжньому покохати Рождена. Все тому, що він на її очах зустрічається з іншими дівчатами та зізнається їм в коханні. І хоч дівчина розуміла, що це умови шоу, проте більше не хоче боротись за серце чоловіка, до якого не відчуватиме кохання.

Таке зізнання дещо шокувало Рождена Анусі, але він з розумінням поставився до вибору Яни. Холостяк ніжно обійняв дівчину та попрощався з нею.

Окрім цього, після невдалого побачення та хвилі незадоволення шоу самостійно покинула Анетті. Дівчина демонстративно вийшла з маєтку та поїхала разом з Яною.

"Холостяк" – реаліті-шоу побачень, що з'явилося в березні 2011 року на українському телеканалі "СТБ". Шоу є українською адаптацією американського проекту "The Bachelor".

Головним героєм 8 сезону став музикант, співак та саунд-продюсер Рожден Анусі (сценічне ім'я ROZHDEN).

У кожному випуску головний герой зустрічатиметься з одною або відразу декількома дівчатами у різних місцях. Під час зустрічей дівчата повинні сподобатися Холостяку, щоб зацікавити його і позбутися від конкуренток.