У 8 випуску шоу "Холостяк 8 сезон" відбудуться справжні дворянські пристрасті. Холостяк приготував дял дівчат справжній аристократичний бал.

Читайте також: Холостяк 8 сезон 7 випуск: проект покинула Настя

Тиждень почався з обіцяного побачення Холостяка з Наталею. Рожден повів дівчину кататись на спортивних машинах. Та катання мало сподобалось дівчині, вона злякалась швидкості та хотіла, щоб співак приділяв їй більше уваги.

Холостяк 8 сезон 8 випуск дивитися онлайн: ще один поцілунок на проекті

Тож Рожден вирішив переміститись у більш зручне для Наталі місце. Там розмова вже зав'язалась, і Роджен переконав дівчину, що має до неї симпатію. Побачення завершилось ніжним поцілунком.

Тим часом інші дівчата знайшли ще одне запрошення – на побачення буде йти Іванна.

Читайте також: Холостяк 8 сезон 7 випуск: п'яна витівка Галі, чому Рожден розізлив дівчат

Холостяк приготував для дівчини не менш екстремальне побачення – катання на конях. Пара проїхалась на конях до океану. Іванна була у захваті. У цій романтичній атмосфері Рожден спробував вивести дівчину на одкровення.

Холостяк 8 сезон 8 випуск дивитися онлайн: Рожден поцілував Іванну

Дівчина розповіла, що мала нещасливе побачення, але у почуттях до Рождена вона не зізналась. Та це не зіпсувало моменту – і це побачення закінчилось поцілунком.

Вже на наступний день Рожден вирішив виконати побажання дівчат та влаштував для них вечірку. Та на дівчат чекав сюрприз – звичайної вечірки не було. Рожден підготував для красунь бал у стилі 18 століття. Дівчат навчили робити реверанс, спілкуватись віялом тощо.

Холостяк 8 сезон 8 випуск дивитися онлайн: Рожден втілив бажання дівчат

Перед вечіркою Холостяк вирішив ще раз поспілкуватись з Анетті, щоб обговорити дивну поведінку дівчини перед церемонією троянд.

Холостяк 8 сезон 8 випуск дивитися онлайн: відверте спілкування з Анетті

Читайте також: "Холостяк" Рожден Анусі зізнався, чому розірвав стосунки з відомою співачкою

Після цього Рожден покликав на розмову Олю. Він розповів відверту зі свого особистого життя, але взаємністю дівчина не відповіла, залишившись загадкою для Холостяка.

Холостяк 8 сезон 8 випуск дивитися онлайн: розмова з загадковою Ольгою

Ось і почалася церемонія троянд. Першою до Холостяка підійшла Анетті. Без попередніх роздумів він одразу вручив їй троянду. на ступною Рожден покликав Іванну, з якою Рожден мав пристрасний поцілунок напередодні. І ця дівчина повернулась із квіткою.

Далі до Холостяка по черзі підійшли Галя та Наталя і обидві отримали свої троянди.

Залишилась одна квітка і двоє претенденток – Яна та Оля.

Однак вибір Холостяк не був готовий зробити. Тож вирішив покликати їх на ще одне побачення та вже тоді зробити вибір. Тож хто покине проект ми дізнаємось вже за тиждень.

Холостяк 8 сезон 8 випуск дивитися онлайн: несподіванка на церемонії троянд

"Холостяк" – реаліті-шоу побачень, що з'явилося в березні 2011 року на українському телеканалі "СТБ". Шоу є українською адаптацією американського проекту "The Bachelor".

Головним героєм 8 сезону став музикант, співак та саунд-продюсер Рожден Анусі (сценічне ім'я ROZHDEN).

У кожному випуску головний герой зустрічатиметься з одною або відразу декількома дівчатами у різних місцях. Під час зустрічей дівчата повинні сподобатися Холостяку, щоб зацікавити його і позбутися від конкуренток.