Днями пару помітили в аеропорті Лос-Анджелеса. Тоді західні ЗМІ припускали, що Хайден та Брайан вирушають на відпочинок. Однак, за інформацією E News, закохані подались до рідного міста акторки – Сент-Огастін, що в штаті Флорида.

Читайте також: Після розриву з Кличком Хайден Панеттьєрі забагато вживає алкоголь, – ЗМІ

За інформацією інсайдерів, стосунки Хайден Панеттьєрі вийшли на інший рівень, відтак зірка наважилась представити бойфренда своїм близьким. Як переконують інсайдери, всі дружелюбно поспілкувались з Брайаном Хікерсоном.

Вона, безумовно, не намагалася приховати той факт, що у неї є новий хлопець. Здавалося, що всі з кола її друзів прихильні до нього (Брайана Хікерсона, – 24 канал),
– розповіли очевидці.

Папараці сфотографували пару, коли та поверталась з обіду в сімейному будинку екс-нареченої Володимира Кличка. Мабуть, знайомство відбулось в чудовій атмосфері, оскільки закохані, як і дорогою до Флориди, виглядали безтурботно та тримались за руки.


Брайан Хікерсон та Хайден Панеттьєрі після обіду з родичами акторки / E News

Наразі невідомо, що акторка познайомить бойфренда з 3-річною донькою Кайєю-Євдокією. Дівчинка після скасування заручин з Володимиром Кличком живе разом з батьком. Ймовірно, Хайден не переймається через це, адже вже за кілька днів після повернення до Лос-Анджелеса вона пішла на побачення з новим обранцем.

Нагадаємо, що Володимир Кличко та Хайден Панеттьєрі раптово вирішили скасувати свої заручини. Згодом акторку вперше побачили у супроводі актора-початківця Брайана Хікерсона. Під час побачення чоловік обіймав Хайден та тримав її за руку.

Згодом стало відомо, що Панеттьєрі виставила на продаж будинок в Нешвіллі, в якому вона жила з Володимиром Кличком. Мама акторки прокоментувала ситуацію, зазначивши, що її донька переживає нелегкі часи та зараз потребує перерви. Варто зазначити, що Хайден вирішила відпочити і від своєї маленької доньки – 3-річна Кайя-Євдокія наразі живе з Володимиром Кличком.