Як повідомляє The Daily Mail, 20 жовтня в аеропорту Лос-Анджелеса папараці підловили 29-річну акторку Хайден Панеттьєрі. Зірка вирушала зі своїм бойфрендом Брайаном Хікерсоном на відпочинок. Яку саме країну обрали закохані, наразі невідомо.

Читайте також: Обранець Хайден Панеттьєрі похизувався знімком з їх відпочинку

Хайден крокувала поряд з актором-початківцем зі щасливою посмішкою. Для мандрівки екс-наречена Володимира Кличка обрала приталені джинси, білу футболку з блакитним ведмедем та куртку. Зірка не брала багато речей, помістивши все необхідне в рюкзаку.

Варто зазначити, що Хайден Панеттєрі доброзичливо віталась з усіма прихильниками та журналістами. Дорогою до зали очікування вона зупинилась та дала кілька автографів. Весь час акторка щасливо посміхалась.

Нагадаємо, що Володимир Кличко та Хайден Панеттьєрі раптово вирішили скасувати свої заручини. Згодом акторку вперше побачили у супроводі актора-початківця Брайана Хікерсона. Під час побачення чоловік обіймав Хайден та тримав її за руку.

Згодом стало відомо, що Панеттьєрі виставила на продаж будинок в Нешвіллі, в якому вона жила з Володимиром Кличком. Мама акторки прокоментувала ситуацію, зазначивши, що її донька переживає нелегкі часи та зараз потребує перерви. Варто зазначити, що Хайден вирішила відпочити і від своєї маленької доньки – 3-річна Кайя-Євдокія наразі живе з Володимиром Кличком.