Ще місяць тому Володимир Кличко та його зіркова наречена Хайден Панеттьєрі вирушили на відпочинок до Греції. В поїздку пара взяла і свою донечку 3-річну Кайю Євдокію. Очевидці ще тоді помітили, що акторка не носить обручку, але інсайдери західних ЗМІ запевнили, що Володимир та Хайден досі живуть під одним дахом, а їхні стосунки не мають тріщини.

Читайте також: У мережі з'явились романтичні фото Кличка і Панеттьєрі з острова Барбадос

Хайден не носить обручку, але вони, безумовно, пара. Вони були щасливими та усміхненими, коли гуляли містом, разом вечеряли біля води, він (Володимир Кличко, – ред.) обіймав її,
– розповів інсайдер.

Проте минув місяць, як у ЗМІ з'явилась інформація про можливий розрив стосунків. Як повідомляє E News, Володимир Кличко та Хайден Панеттьєрі вирішили скасувати свої заручини.

"Хайден та Володимир перебувають у чудових та дружніх стосунках. Вони – велика частина життя один одного. Хайден повертається до Лос-Анджелеса і буде вирішувати, що робити далі", – зазначив інсайдер.

За його словами, Хайден Панеттьєрі наразі перебуває сама. Спільна донька з Володимиром Кличком залишилась з батьком.

Зазначимо, що стосунки Володимира Кличка та Хайден Панеттьєрі були досить непростими. Вперше чутки про їх роман з'явились у 2010 році, коли акторка прийшла підтримати коханого на бій з Семюелем Пітером. За рік пара розірвала стосунки, а вже у 2013 році у ЗМІ подейкували, що Володимир Кличко зробив пропозицію вийти заміж Хайден Панеттьєрі. В розпал Революції Гідності пара навіть відвідала Київ, підтвердивши чутки про заручини. Вже у 2014 році Хайден народила доньку, яку назвали Кайєю. Друге ім'я дівчинки – Євдокія, бо так було звати бабусю боксера.