Як розповіли інсайдери з близького оточення акторки, після гучних вечірок Хайден Панеттьєрі ледь стоїть на ногах. Тривожною інформацією вони поділились журналістам Life&Style.

Читайте також: Хайден Панеттьєрі відправилась у мандрівку з новим бойфрендом: фотофакт

За словами друзів акторки, Володимир Кличко та Кайя-Євдокія стимулювали Хайден вести здоровий спосіб життя. Однак після того, як її екс-коханий з донькою повернулись до України, зірка втратила контроль та невдовзі може стати алкозалежною.

Рідні та друзі хвилюються за неї. Хейден надто багато п'є. Володимир мав на неї якийсь заспокійливий вплив. Тепер же, коли він та донька за 6 тисяч кілометрів, здається, вона втрачає контроль,
– заявив інформатор.

У ЗМІ неодноразово потрапляли фото Хайден Панеттьєрі, на яких вона була напідпитку. Зокрема, перше побачення акторки з її 28-річним бойфрендом Брайаном Хікерсоном. Тоді зірка ледь трималась на ногах та пританцьовувала біля фотокамер папараці. З часом потяг до алкоголю у Хайден зріс, тому друзі занепокоєні станом її здоров'я.

"Усі люди з найближчого оточення Хейден кажуть в один голос: вона мусить зібрати сили заради власного здоров'я", – додав інсайдер.


Хайден Панеттьєрі / The Daily Mail

Нагадаємо, що Володимир Кличко та Хайден Панеттьєрі раптово вирішили скасувати свої заручини. Згодом акторку вперше побачили у супроводі актора-початківця Брайана Хікерсона. Під час побачення чоловік обіймав Хайден та тримав її за руку.

Згодом стало відомо, що Панеттьєрі виставила на продаж будинок в Нешвіллі, в якому вона жила з Володимиром Кличком. Мама акторки прокоментувала ситуацію, зазначивши, що її донька переживає нелегкі часи та зараз потребує перерви. Варто зазначити, що Хайден вирішила відпочити і від своєї маленької доньки – 3-річна Кайя-Євдокія наразі живе з Володимиром Кличком.