4 серія серіалу "Гра престолів" вийде на екрани 5 травня 2019 року і в ніч на 6 травня її зможуть побачити в Україні всі, хто матиме доступ до одного з двох відеосервісів – OLL. TV або MEGOGO. Саме вони надають доступ глядачам до продукції HBO. Четвертий епізод фентезійної саги триватиме орієнтовно 1 годину 18 хвилин.

Читайте також: Гра престолів 8 сезон 6 серія: злитий сценарій, розбір серії та чому саме такий фінал

Творці серіалу "Гра престолів" в тизері показують, як розвиваються події після запеклої битви за Вінтерфелл. У новому епізоді кіномани зможуть дізнатись, хто зумів вижити у боротьбі за Залізний Трон.

Дивіться трейлер четвертого епізоду серіалу "Гра престолів" 8 сезон:

2 травня на сайті каналу HBO також з'явились нові промо-кадри четвертого епізоду 8 сезону "Гра престолів".


Нові промо-кадри 4 епізоду "Гри престолів" 8 сезон / HBO

Читайте також: "Гра престолів" 8 сезон: все, що відомо про фінал серіалу

Що таке "Гра престолів"?Фентезійний серіал, створений на основі циклу романів "Пісні льоду і полум'я" телеканалом НВО. Хоч автор циклу Джордж Мартін написав перший роман у 1996 році, серіал вийшов на екрани лише через 15 років – у 2011 році. Однак події саги вже обігнали сюжетні лінії, які описані в книгах. Тому шостий, сьомий та восьмий (останній) сезони серіалу базуються на чернетках книг, які ще не з'явились на прилавках книгарень.

Прем'єра фінального 8 сезону серіалу "Гра престолів" відбулась на телеканалі HBO 14 квітня 2019 року. Згідно з анонсом, серіал буде містити всього 6 серій тривалістю близько 7 годин.

Читайте також: "Гра престолів" 8 сезон 3 серія: трейлер та нові промо-кадри епізоду