Скільки серій буде у 8 сезоні "Гри престолів" та що про них відомо

У 8 сезоні "Гри престолів" фанати побачать 6 серій тривалістю разом близько 7 годин 20 хвилин.

Читайте також: Гра престолів 8 сезон 6 серія: злитий сценарій, розбір серії та чому саме такий фінал

8 сезон 1 серія

Прем'єра: неділя, 14 квітня

Орієнтовна тривалість: 54 хвилини

8 сезон 2 серія

Дата виходу: неділя, 21 квітня

Орієнтовна тривалість: 58 хвилин

8 сезон 3 серія

Дата виходу: неділя, 28 квітня

Орієнтовна тривалість: 1 година 22 хвилини

8 сезон 4 серія

Дата виходу: неділя, 5 травня

Орієнтовна тривалість: 1 година 18 хвилин

8 сезон 5 серія

Дата виходу: неділя, 12 травня

Орієнтовна тривалість: 1 година 20 хвилин

Читайте також: "Гра престолів" 8 сезон 5 серія: трейлер та нові промо-кадри епізоду

8 сезон 6 серія

Дата виходу: неділя, 19 травня

Орієнтовна тривалість: 1 година 20 хвилин

Читайте також: 8 сезон серіалу "Гра престолів" – біографія всіх акторів

Сюжет 8 сезону "Гри престолів"

У фінальному сезоні серіалу відбудуться ключові події, пов'язані з попередніми сезонами стрічки, а саме – боротьба за головний Залізний трон, який розташований у Великій залі Червоного замку в столиці королівства Королівської гавані (на півдні континенту). Окрім цього, на континент Вестеросу наступить моторошна і давнообіцяюча зима, яка може тривати не один рік. Зиму по-іншому також називають Довгою ніччю, що востаннє була на континенті за вісім тисяч років до повстання Роберта Баратеона.

Разом зі зміною клімату на землі насувається не менш страшний ворог – армія білих блукачів на чолі з Королем Ночі. Їх здавна вважали міфічними створіннями, які вбивали всіх на своєму шляху, а мертвих оживляли і таким чином поповнювали свої лави. Ще в попередніх сезонах "Гри престолів" можна було побачити, якою силою володіють безжалісні "гості" з північного краю Вестеросу. Наприкінці 7 сезону їм навіть вдалось зруйнувати Стіну, яку колись було споруджено саме для захисту від ворогів.


Офіційний кадр з "Гри престолів" / HBO

Через це деякі головні герої у 8 сезоні об'єднаються проти головного ворога – Короля Ночі, залишивши амбіційні плани на трон у минулому. Джон Сноу, Дейнеріс Таргарієн, Тіріон та Джеймі Ланністери та інші герої вже прибули у родовий замок Вінтерфеллу (північ), де на них чекали рідні брати і сестри – Санса, Ар'я та Бран – щоб першими прийняти бій та разом обороняти весь північ континенту. В цей же час Серсея Ланністер у Королівській гавані разом з прибічниками ведуть активну компанію щодо завоювання Залізного Трону, про який вона мріє не один сезон.

Хто посяде Залізний трон?

За прогнозами букмекерів, найбільший шанс стати повелителем Семи Королівств і посісти Залізний трон має Бран Старк, або як його ще часто називають – "Триокий ворон". Друге місце фанати з експертами віддають "Королю Півночі" Джону Сноу, а третє – "Матері драконів" Дейнеріс Таргарієн. У першу п'ятірку також увійшли Тіріон Ланністер і Король Ночі.

Трейлери сьомого сезону "Гри престолів"

З початку промо-кампанії 8 сезону "Гри престолів вийшло 6 офіційних трейлерів і тизерів, які розкривають деякі деталі сюжету фіналу серіалу.

6 грудня 2018 – перший офіційний тизер

Гра престолів 8 сезон перший офіційний тизер: дивитись відео онлайн

13 січня 2019 – другий офіційний тизер

Гра престолів 8 сезон другий офіційний тизер: дивитись відео онлайн

5 березня 2019 – перший офіційний трейлер

Гра престолів 8 сезон перший офіційний трейлер: дивитись відео онлайн

1 квітня 2019– перший офіційний промо-ролик

Гра престолів 8 сезон перший офіційний промо-ролик: дивитись відео онлайн

1 квітня 2019 – другий офіційний промо-ролик

Гра престолів 8 сезон другий офіційний промо-ролик: дивитись відео онлайн

2 квітня 2019 – третій офіційний тизер

Гра престолів 8 сезон третій офіційний тизер: дивитись відео онлайн

Читайте також: Північ пам'ятає: біографії найяскравіших акторів "Гри престолів"

Фото 8 сезону "Гри престолів"

Нові офіційні фото з фінального сезону серіалу з'являлись упродовж останніх місяців і телеканал HBO доповнював їх з виходом кожного нового епізоду, як це було у 7 сезоні.


Офіційні фото "Гри престолів" 8 сезон / HBO

Також ми зібрали для вас 8 цікавих відмінностей між серіалом та 5 виданими книгами. Але якщо ви не читали книги і не дивилися "Гру престолів", то краще вбережіть себе від "спойлерів".

Окрім цього, для найзятятіших фанатів серіалу ми підготували для вас тест, який би визначив близького вам по духу персонажа із серіалу. Пройдіть тест і перевірте, хто ви з "Гри престолів".

Що таке "Гра престолів"?Фентезійний серіал, створений на основі циклу романів "Пісня льоду і полум'я" телеканалом НВО. Хоч автор циклу Джордж Мартін написав перший роман у 1996 році, серіал вийшов на екрани лише через 15 років – у 2011 році. Однак події саги вже обігнали сюжетні лінії, які описані в книгах. Тому шостий, сьомий та восьмий (останній) сезони серіалу базуються на чернетках книг, які ще не з'явились на прилавках книгарень.