3 серія серіалу "Гра престолів" вийде на екрани 28 квітня 2019 року і в ніч на 29 квітня її зможуть побачити в Україні всі, хто матиме доступ до одного з двох відеосервісів – OLL. TV або MEGOGO. Саме вони надають доступ глядачам до продукції HBO. Третій епізод фентезійної саги триватиме орієнтовно 1 годину 22 хвилини.

Читайте також: "Гра престолів" 8 сезон 4 серія: опубліковано трейлер епізоду

Творці серіалу "Гра престолів" в 42-секундному тизері показують, як армія Короля Ночі і дракон підходять до замку Вінтерфелла. В той же час армія бездоганних під керівництвом Сірого Хробака готується до захисту родового маєтку Старків. Всі дії відбуваються вночі, саме тому тизер виконаний здебільшого у темних тонах.

Дивіться трейлер третього епізоду серіалу "Гра престолів" 8 сезон:

Читайте також: "Гра престолів" 8 сезон: все, що відомо про фінал серіалу

25 квітня на сайті каналу HBO також з'явились нові промо-кадри третього епізоду 8 сезону "Гра престолів".


Нові промо-кадри 3 епізоду "Гри престолів" 8 сезон / HBO

Читайте також: ​"Гра престолів" 8 сезон 2 серія: трейлер та нові промо-кадри епізоду

Що таке "Гра престолів"?Фентезійний серіал, створений на основі циклу романів "Пісні льоду і полум'я" телеканалом НВО. Хоч автор циклу Джордж Мартін написав перший роман у 1996 році, серіал вийшов на екрани лише через 15 років – у 2011 році. Однак події саги вже обігнали сюжетні лінії, які описані в книгах. Тому шостий, сьомий та восьмий (останній) сезони серіалу базуються на чернетках книг, які ще не з'явились на прилавках книгарень.

Прем'єра фінального 8 сезону серіалу "Гра престолів" відбулась на телеканалі HBO 14 квітня 2019 року. Згідно з анонсом, серіал буде містити всього 6 серій тривалістю близько 7 годин.